Morsowanie w Warszawie - Dzielnica Wisła przygotowała coś specjalnego! [GALERIA]

2021-11-23 13:56

W Warszawie nie brakuje miłośników i miłośniczek morsowania. Teraz będą mogli skorzystać z pływającej sauny! Jeśli chcecie wejść do lodowatej wody tuż po wygrzaniu się w saunie, koniecznie dowiedzcie się więcej o atrakcji Dzielnicy Wisła!

Pływająca sauna w Dzielnicy Wisła już otwarta! Działać będzie codziennie, przez cały rok. Drewniana, dwupokładowa konstrukcja to unikatowa atrakcja, z której mogą skorzystać wszyscy. Wnętrze sauny wyróżnia panoramiczne okno, a na zewnątrz słoneczny taras, który jest idealnym miejscem zarówno dla odpoczywających, jak i tych, którzy czas saunowania będą chcieli połączyć z aktywnościami sportowymi. W sezonie jesienno-zimowym jest to wielką zachętą dla wielbicielek i wielbicieli morsowania! To właśnie dla nich zaplanowano aktywność "Morsuj i saunuj", w ramach której tuż po saunowaniu, pod opieką ratownika będzie można dotrzeć statkiem na miejsce morsowania w Wiśle. W dalszej części artykułu znajdziecie lokalizację sauny, cennik i godziny, w których wypływa na rzekę.

Mama świnka urodziła czworaczki

Sauna Wisła - MIEJSCE, CENNIK, GODZINY DZIAŁANIA

Sauna Wisła zacumowała przy ul. Zaruskiego 3 w Porcie Czerniakowskim. Swoją działalność rozpoczęła 22, listopada. Czynna jest codziennie od 6:00 do 24:00. W pierwszym tygodniu działalności (22-28.11) jest udostępniona za darmo! W kolejnych tygodniach saunowanie bez opłat będzie możliwe między 8:00 a 12:00, a także od 14:00 do 15:00 i od 17:00 do 18:00. W pozostałych godzinach 60-minutowe korzystanie z sauny kosztuje od 25 do 35 zł, a za 120 minut – od 45 do 55 zł. Za odpowiednią opłatą możliwe będzie również wynajęcie sauny na wyłączność. W środku zmieści się maksymalnie 8 osób. Saunie towarzyszyć będzie nowoczesna przeszklona przestrzeń pływająca ze strefą relaksu, wyposażoną w odprężające podgrzewane fotele na podczerwień, które sprawią że saunowanie będzie jeszcze bardziej efektywne. Aby skorzystać z sauny i wszelkich dodatkowych atrakcji, wymagana jest wcześniejsza rezerwacja. Można jej dokonać poprzez stronę: saunawisla.pl, pod adresem: rezerwacje@miamiwars.pl lub pod numerem telefonu: 791 197 500.

Morsowanie w Wiśle

Dzielnica Wisła ma także coś dla zwolennikach tradycyjnej formy morsowania. Trwa czwarty sezon Morsowej szkółki Dzielnicy Wisła, w ramach której można wziąć udział we wspólnych kąpielach w lodowatej rzece. Wydarzenie organizowane jest na plaży miejskiej ZOO/Rusałka w każdą niedzielę do 12. grudnia 2021. Warunkiem uczestnictwa jest akceptacja regulaminu (dostępnego na Facebooku oraz na miejscu treningu, przy punktach rejestracji, a także spełnienie aktualnych wymagań zdrowotnych i obostrzeń sanitarnych. Obowiązuje limit miejsc.

Sauna Wisła zaprasza przez cały rok - ATRAKCJE

Sauna na Wiśle zaprasza też do udziału w innych aktywnościach. W ramach "Wiosłuj i saunuj" po pływaniu wypożyczonym kajakiem lub supem, będzie można skorzystać z sauny. Zaś "Must Be the Poet" to czytanie poezji w saunie. W każdą sobotę można dodatkowo wziąć udział w zajęciach pilates, yogi i bodyart. Wszystkie te aktywności w Dzielnicy Wisła odbywają się cyklicznie. Harmonogram znajdziecie tutaj.

Źródło: um.warszawa.pl

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE