Miłosne uniesienia powodem interwencji policji. Sąsiadkę zaniepokoiły krzyki kobiety

2022-10-13 14:16
Policja interweniowała w sprawie pary
Autor: pixabay.com

Policję powiadomiła jedna z mieszkanek Ostrołęki, która sądziła, że krzyczącej kobiecie dzieje się coś złego. Na miejscu okazało się, że powodem zamieszania była pewna para oddająca się namiętności przed klatką schodową.

Policjanci z Ostrołęki brali udział w bardzo nietypowej interwencji w nocy z soboty na niedzielę, 8-9 października. Jak donosi serwis moja-ostroleka.pl, chodziło o kobietę głośno krzyczącą przed klatką schodową jednego z budynków. Z mundurowymi około północy skontaktowała się mieszkanka, którą zaalarmował hałas. W zgłoszeniu dodała, że na krzyczącej leży mężczyzna. Funkcjonariusze potraktowali sprawę bardzo poważnie i niezwłocznie udali się pod wskazany adres. Na miejscu faktycznie zastali kobietę i mężczyznę, lecz sytuacja nie była tym, czym mogła się na początku wydawać.

Para ukarana mandatami za nieobyczajne zachowanie

Okazało się, że para dała się ponieść wzajemnemu pożądaniu, a krzyki były oznaką miłosnego uniesienia. Mundurowi ukarali 24-latkę i 28-latka mandatami za "nieobyczajne zachowanie".

Choć nikomu nie działa się krzywda należy podkreślić, że reakcja zgłaszającej zajście była właściwa. Kobieta wolała bowiem nie lekceważyć czegoś, co w pierwszej chwili uznała za niebezpieczną sytuację.

The Voice of Poland 13 - ostra wymiana zdań między Justyną Steczkowską a Markiem Piekarczykiem

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE