Mierżączka. Koszmarny wypadek na S17. Kierowca wymieniał oponę, wjechała w niego ciężarówka

2023-01-14 10:45
Mierżączka. Koszmarny wypadek na S17. Ciężarówka potrąciła kierowcę
Autor: Unsplash Mierżączka. Koszmarny wypadek na S17. Ciężarówka potrąciła kierowcę

Na trasie S7 w miejscowości Mierżączka w powiecie garwolińskim doszło to tragicznego wypadku. Kierowca samochodu ciężarowego potrącił innego kierowcę, który wysiadł z pojazdu. Niestety mężczyzna zmarł na miejscu. Szczegółowe okoliczności wypadku są ustalane.

Koszmarny wypadek na S17 niedaleko Garwolina miał miejsce w sobotę (14 stycznia) rano. Jak poinformowała mazowiecka policja, kierujący samochodem ciężarowym potrącił innego kierującego ciężarówką, który wysiadł z pojazdu. Pomimo reanimacji mężczyzna zmarł.

- Prawdopodobnie w trakcie wymiany koła na kierowcę najechał drugi ciężarowy DAF – poinformował Rafał Jeżak z Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu.

Na czas prowadzenia oględzin miejsca wypadku, droga w kierunku Lublina zablokowana. Wytyczono objazd drogą serwisową.

Wcześniej Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podawała, że na drodze ekspresowej S17 na zderzyły się dwa samochody osobowe i dwie ciężarówki. Policja podaje jednak, że pojazdy te zostały uszkodzone przez pęknięta oponę. Okoliczności wypadku policjanci ustalają pod nadzorem prokuratora.

Marszałkowska zostanie zwężona. To już pewna decyzja władz miasta
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE