Menu dla psów w warszawskich restauracjach. W tych miejscach zjesz ze swoim pupilem! [ADRESY]

2020-02-27 20:33
Menu dla psów w warszawskich restauracjach
Autor: pixabay.com, zdjęcie ilustracyjne

Warszawa może zaskakiwiać! Oprócz kolacji z mężem, żoną czy przyjaciółmi, można wyjść do restauracji... z psem! Wiele stołecznych restauracji ma przygotowane menu dla zwierząt! Gdzie znajdziesz takie lokale? Dowiesz się czytając ESKA Warszawa!

To nie żart! Właściciele restauracji rozumieją, że zwierzęta często są traktowane, jak członkowie rodziny. Kiedyś trudno było sobie wyobrazić, żeby do lokalu wejść z psem. Później zwierzaki mogły liczyć na miskę wody. Teraz nasz pies może się poczuć w restauracji jak prawdziwy gość! W menu znajdują się pozycje dla naszych pupili.

Centrum Zarządzania Światem

Centrum Zarządzania Światem to klimatyczne miejsce na warszawskiej Pradze. Znajduje się przy u. Stefana Okrzei 26. Oprócz
pysznych śniadań, domowych obiadów czy zabójczych deserów można wybrać coś z "menu dla zwierząt". W psiej karcie znajdziecie wodę (za darmo) oraz psiadanie za 10 zł!

Przegryź

Przegryź - śniadania z jajami, bez jaj i menu dla psów i suk. Właściciele miejsca poszli o krok do przodu i nie zapomnieli o psich "kobietkach" uwzględniając podział na płeć. Co więcej, można wybrać coś dla zwierzaków małych (9 zł za 25 dag), średnich (12 zł za 50 dag) oraz dużych (15 zł za 1 kg). Na każdą porcję składają się warzywa, mięso drobiowe i wołowe z rosołu oraz brązowy ryż. Przegryź znajduje się przy ul. Mokotowskiej 52.

Menu dla zwierzaków prawdopodobnie znajdziecie także w Aioli, hinduskiej restauracji Tandoor czy w The cool cat bar. W większości restauracji możecie liczyć na wodę dla swojego pupila. W tej chwili większość warszawskich lokali jest przyjazna zwierzętom. Pamiętajcie jednak, że przed wizytą w restauracji lepiej dowiedzieć się, czy psy na pewno są tam mile widziane.

Pies przyjaciel w Bydgoszczy
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE