Masz dosyć miasta? Zamieszkaj w samym sercu natury nad Zalewem Zegrzyńskim

2021-06-08 10:03 Artykuł sponsorowany
Rezydencja Zegrze
Autor: mat.prasowe

Nad samym brzegiem jeziora, zaledwie 15 km od granic Warszawy, powstała niezwykła inwestycja mieszkaniowa – Rezydencja Zegrze. Posiadając tutaj własne „M” można codziennie budzić się wśród szumu drzew, oddychać świeżym powietrzem słuchając śpiewu ptaków i mieć zaledwie krok do spokojnej tafli wody.

Rezydencja Zegrze to budowana przez doświadczonego dewelopera Mostostal SA elegancka i prestiżowa inwestycja powstająca przy ul. Groszkowskiego 22 w Zegrzu. O wyjątkowości tego miejsca decyduje przede wszystkim przyroda, która jest tutaj na wyciągnięcie ręki oraz położenie inwestycji w pierwszej linii zabudowy Zalewu Zegrzyńskiego, gwarantujące bezpośredni dostęp do wody i plaży. W zakończonym i oddanym właśnie do użytkowania pierwszym etapie zostało na sprzedaż zaledwie kilka ostatnich mieszkań.

Rezydencja Zegrze
Autor: mat.prasowe

Odetchnij od pędu codzienności!

Od granic Warszawy Rezydencję Zegrze dzieli zaledwie 15 km. Położona w samym sercu natury, jest propozycją idealną dla wszystkich szukających chwili wytchnienia od szybkiego życia w stolicy. Szereg atrakcji, jakie oferuje Zalew Zegrzyński zadowoli każdego kto szuka mieszkania nad wodą. Miłośnicy sportów wodnych znajdą tu wypożyczalnie sprzętu, popływają na wakeboardzie i windsurfingu, lub zrobią kursy żeglarskie. Miłośnicy wędkarstwa mają do wyboru łowiska, które funkcjonują już od marca. Liczne przystanie, kąpieliska i restauracje, w tym znajdująca się tuż obok Rezydencji Zegrze restauracja w zabytkowym Pałacu Zegrzyńskim, zapewnią relaks również tym mniej aktywnym.

Rezydencja Zegrze
Autor: mat.prasowe

- Zdecydowaliśmy się na wybudowanie osiedla właśnie w tym miejscu ponieważ zakochaliśmy się w nim od pierwszego wejrzenia. – twierdzi Iwona Pszczółkowska, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w Mostostal SA - Tak urokliwych lokalizacji blisko Warszawy, działek z własnym dostępem do jeziora i plaży jest na prawdę niewiele. Granice miasta coraz bardziej zbliżają się do Zalewu Zegrzyńskiego. Co dziś jest niedoceniane, jutro może być już niedostępne – dodaje.

Dni Otwarte Rezydencji Zegrze - czekają na Was wyjątkowe promocje!

W pierwszym budynku Rezydencji Zegrze swoich nabywców znalazło już 31 z 43 mieszkań. Ponieważ jego budowa dobiegła końca - klucze można odebrać zaraz po zakupie. Ostatnie mieszkania o metrażach od 53,42 do 62,56 m2, z przestronnymi balkonami lub ogródkami, będzie można obejrzeć podczas planowanego na najbliższą sobotę Dnia Otwartego. Deweloper przewidział w tym dniu kilka promocji, między innymi zakup miejsca postojowego w promocyjnej cenie lub gratisowe komórki lokatorskie.

Dzień Otwarty Rezydencji Zegrze – sobota, 12 czerwca, godz. 11:00-15:00, ul. Groszkowskiego 22 w Zegrzu. W celu zachowania bezpieczeństwa obowiązują zapisy telefoniczne: 726 100 400 / 785 444 211 lub mailowe: apartamenty@rezydencjazegrze.pl. Szczegóły znajdziecie >>tutaj<<.

Rezydencja Zegrze
Autor: mat.prasowe

Artykuł sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE