Marsz Niepodległości 2020 - TRASA. Którędy przejdzie pochód 11 listopada w Warszawie? [GODZINA]

2020-11-10 12:50
Święto Niepodległości 11 listopada. Jak będą wyglądać obchody w Krakowie?
Autor: Pixaby Święto Niepodległości 11 listopada. Jak będą wyglądać obchody w Krakowie?

Wiemy jak będzie wyglądał tegoroczny Marsz Niepodległości. Z powodu epidemii koronawirusa nie będzie pochodu ulicami Warszawy. Zamiast tego organizatorzy chcą, by uczestnicy wydarzenia przejechali trasę marszu samochodami, bądź motocyklami.

Marsz Niepodległości 2020 - TRASA. Którędy przejdzie Marsz Niepodległości 11 listopada 2020? Sprecyzujmy - nie przejdzie, a przejdzie. Chociaż zgromadzenie nie ma zezwolenia prezydenta miasta, to organizatorzy nie zamierzają rezygnować i informują o planowanej trasie wydarzenia.

- Przebiega ona od dworca centralnego do Ronda Waszyngtona - mówi prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości Robert Bąkiewicz. - Jest też prośba od organizatorów - by przyczepili flagi do samochodów i oznaczyli się w specjalny sposób - dodaje.

Marsz Niepodległości 2020 - o której się zacznie?

Pochód z okazji Święta Niepodległości Polski ma rozpocząć przejazd o godzinie 14. Planowany czas 'marszu' to dwie godziny.

Rzeszów nadal strajkuje
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE