Małe "tramwajowe kotki" urodziły się w zajezdni na Woli. Możesz je adoptować!

2020-07-27 6:02
Tramwajowe kotki w zajezdni Wola
Autor: Facebook/Tramwaje Warszawskie "Tramwajowe kotki" w zajezdni Wola

Pięć małych kotków urodziło się w zajezdni tramwajowej na Woli. Nie mogły tam zostać, więc trafiły do domów tymczasowych. Gdy trochę podrosną, będzie można je adoptować! Jak zostać właścicielem tramwajowego kota? Dowiesz się więcej czytając ESKA Warszawa.

Tramwajowe koty do adopcji

- W zajezdni na Woli przyszło na świat pięć kotów. Razem z matką zamieszkały w miejscu, które nie było dla nich bezpieczne. Właśnie dziś rano przenieśliśmy je. Znaleźliśmy dla nich nowe miejsce - dom tymczasowy, gdzie pod opieką wolontariuszki przez 2 miesiące będą mogły dorastać - informują Tramwaje Warszawskie.

Czytaj także: Żubrze narodziny w warszawskim zoo! Słodkie maleństwo dołączyło do rodziny [ZDJĘCIA]

Jak adoptować kota?

Koty póki co są zbyt małe, by można było zabrać je do domu, ale gdy podrosną, trafią do adopcji. - Jeśli zastanawiasz się nad adopcją, to już jesienią będziesz mieć okazję przygarnąć tramwajowego kota. Napisz do nas już teraz! - informują Tramwaje Warszawskie.

Niezwykle rzadki gatunek tygrysa we wrocławskim zoo!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE