Legia Warszawa - Bodo/Glimt

Legia Warszawa - Bodo/Glimt SKRÓT MECZU - efektowne zwycięstwo i świetny debiut Mahira Emreliego

2021-07-08 9:51

Plan na mecz I rundy eliminacji do Ligi Mistrzów był prosty - pokonać Bodo/Glimt. Zrealizowany został w 100%! Legia Warszawa zwyciężyła w pierwszym spotkaniu z mistrzami Norwegii, a bohaterem meczu został Mahir Emreli. Skrót w naszym artykule.

Legia Warszawa - Bodo/Glimt - skrót meczu to coś, czego poszukują kibice Wojskowych tuż po spotkaniu I rundy eliminacji dla Ligi Mistrzów. W pierwszym spotkaniu Legioniści musieli się zmierzyć z mistrzami Norwegii - drużyną FK Bodo/Glimt. O klubie od początku mówiło się jako o trudnym rywalu. Norwedzy doskonale poradzili sobie we własnej lidze i planowali wyjść zwycięsko z meczu z Legią na własnym boisku. Taktyka Czesława Michniewicza okazała się jednak skuteczna! Legia Warszawa pokonała Bodo/Glimt! Mecz zakończył się wynikiem 2 - 3 dla Wojskowych. Świetny debiut w spotkaniu zaliczył Mahir Emreli, który do Legii dołączył 1 lipca. Azerski napastnik zdobył dwie bramki! W dalszej części artykułu znajdziecie skrót meczu Legia Warszawa - Bodo/Glimt.

Niemowlę uratowane z pożaru

Skrót meczu Legia Warszawa - Bodo/Glimt - wszystkie gole spotkania

Mecz Legia Warszawa - Bodo/Glimt nie mógł się zacząć lepiej! Już w 2. minucie padł gol dla Wojskowych. W bramkę trafił Luquinhas. Pod koniec pierwszej połowy wynik podwyższył Emreli. Był to jego pierwszy gol w barwach Legii Warszawa. W doliczonym czasie pierwszej połowy kontaktowego gola dla Bodo/Glimt strzelił Erik Botheim.

W drugiej połowie Emreli znów udowodnił, że jego transfer do Legii był strzałem w dziesiątkę - w 61. minucie kolejny raz pokonał bramkarza Bodo/Glimt. W 78. minucie drugą bramkę dla Bodo trafił Parnambuco, ale na więcej Norwegów nie było już stać. Warto dodać, że spotkanie było dość agresywne. Sędzia aż sześć razy sięgał po kartonik - po trzy żółte kartki na drużynę, przy czym Konradsen dostał dwie i zszedł z boiska. Zobaczcie skrót meczu Legia Warszawa - Bodo/Glimt. Wideo poniżej.