Kolejny rekord Centrum Nauki Kopernik! Odwiedził je 11-milionowy gość

2022-06-29 19:26
Kolejny rekord Centrum Nauki Kopernik! Odwiedził je 11-milionowy gość
Autor: Konrad Traczyk Kolejny rekord Centrum Nauki Kopernik! Odwiedził je 11-milionowy gość

11-milionowy gość odwiedził Centrum Nauki Kopernik! To pani Paulina, która do centrum wybrała się z dziećmi w ramach urlopu. Przywitano ją bębnami i prezentami. Kierownictwo obiektu liczy, że kolejny rekord uda się pobić już za rok. I zachęca, by wybrać się do Kopernika w najbliższe wakacje. Atrakcji nie brakuje!

11 milionów osób odwiedziło Centrum Nauki Kopernik!

11-milionowy gość odwiedził Centrum Nauki Kopernik! Jak mówi pani Paulina - odwiedziny Kopernika były zaplanowane już od kilku tygodni.

ZRANIONE PTAKI, TRENING WERSOW, WERSY QUEBO, DIESEL VS BENZYNA | ESKA XD #051

- Byłam zaskoczona i zrobiło się nam bardzo miło. Weszliśmy, a potem zorientowaliśmy się, że chyba nie jest to takie zwykłe powitanie każdego - mówiła naszemu reporterowi pani Paulina.

Centrum Nauki Kopernik na wakacje

Dyrektor CNK, Robert Firmhofer nie kryje radości i do Kopernika zaprasza kolejnych gości. Jak mówi - każdy znajdzie coś dla siebie.

- Mamy znakomitą wystawę czasową pod trochę wieloznacznym tytułem "Gramy. Wygramy". Wystawa jest muzyczna, a jednocześnie jest o fizyce, matematyce, o akustyce, ale też o naszej indywidualnej muzykalności, wrażliwości artystycznej oraz o tym, jak muzyka zbliża ludzi - mówi Robert Firmhofer.

Jak naprawdę nazywa się Cleo, Sanah, Kayah i inni?

Pytanie 1 z 12
Cleo tak naprawdę nazywa się...

12-milionowego gościa Centrum Nauki Kopernik prawdopodobnie poznamy już za rok.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE