Kino WISŁA - bezterminowe bilety: jak działają?

2021-04-06 12:20
Kino WISŁA - bezterminowe bilety: jak działają?
Autor: https://www.facebook.com/KinoWisla Kino Wisła

Trwa akcja wsparcia Kina Wisła na warszawskim Żoliborzu. Kultowe miejsce na mapie Stolicy oferuje widzom bezterminowe bilety. Jak można z nich skorzystać i gdzie je kupić? Warszawscy miłośnicy kina znajdą te informacje w naszym artykule.

Kino Wisła - bezterminowe bilety to sposób na wsparcie kultowego warszawskiego kina. Miejsce znane jest wszystkim stołecznym miłośnikom kinematografii. Kino znajdujące się przy placu Wilsona 2 w Warszawie zostało zaprojektowane przez Cezarię Iljin-Szymańską i Wiktorię Iljin, a otwarto je w 1961 roku. W trzech salach zmieści się łącznie 738 widzów, a oprócz oglądania filmów, możemy również zamówić coś w kawiarni lub kupić coś w małym pasażu handlowym. Nie ulega wątpliwości, że Kino Wisła to miejsce "z duszą". Niestety, jego istnienie w dobie pandemii koronawirusa jest zagrożone. W ramach obostrzeń sanitarnych wszystkie kina zostały zamknięte. Cierpią na tym w szczególności kina studyjne, takie jak Wisła. Właśnie z tego powodu uruchomiona została akcja wsparcia, w ramach której można kupić bezterminowe bilety na seanse. Bierze w niej udział także Kino Wisła na Żoliborzu. Jak i gdzie kupić bezterminowy bilet na film?

Krzysztof Krawczyk nie żyje

Bezterminowe bilety do Kina Wisła - jak i gdzie kupić?

Bezterminowe bilety do wszystkich kin studyjnych w Polsce można kupić na stronie www.wspieramy-kina.pl. By wesprzeć w ten sposób Kino Wisła wystarczy wybrać je z listy. Każdy bezterminowy bilet sprzedawany jest w cenie 16 zł. Pieniądze pomogą utrzymać się placówce w okresie ograniczeń spowodowanych przez lockdown i koronawirusa

Co ważne, bilety będzie można zrealizować podczas dowolnego seansu. Z takich wejściówek skorzystamy, gdy tylko kina zostaną ponownie otwarte.

Sonda
Czy brakuje ci seansów w kinie?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE