KILKADZIESIĄT DRONÓW wzniesie się nad Warszawą - kiedy, gdzie i o której pokaz w stolicy?

2021-09-23 11:00
Dron
Autor: pixabay.com Dron

Coś takiego jest organizowane w Warszawie po raz pierwszy! Nad miasto wzniesie się 70 dronów. Maszyny zatańczą dla mieszkańców i mieszkanek stolicy podniebny taniec. Z naszego artykułu dowiecie się, kiedy, gdzie i o której zobaczymy pokaz dronów.

Pokaz dronów w Warszawie - kiedy, gdzie i o której będzie można to zobaczyć? Takie pytanie mogą sobie zadawać mieszkanki i mieszkańcy stolicy, którzy usłyszeli o planowanym podniebnym widowisku. Nad głowy widzów wzniesie się 70 sterowanych z ziemi maszyn, a ich piloci, synchronizując działania, wykonają kilkuminutowy podniebny taniec. Takie wydarzenie organizowane jest w Warszawie po raz pierwszy i wszystko wskazuje na to, że będzie ono niezwykle efektowne. Dobrą informacją jest też to, że w dzień planowanego pokazu, pogoda ma być dobra. W dalszej części artykułu znajdziecie informacje o dacie, miejscu i godzinie pokazu dronów w Warszawie.

W formie 24: płatki owsiane

Drony zatańczą z okazji premiery nowej szczoteczki do zębów

Organizatorem pokazu dronów jest firma Oral-B. Z okazji premiery nowej szczoteczki magnetycznej iO, zaprasza warszawiaków i warszawianki na niezwykłe widowisko, podczas którego drony nad głowami widzów wykonają zapierające dech w piersiach akrobacje.

Data, godzina i miejsce pokazu

Premierę szczoteczki iO Oral-B zaplanowano na niedzielę, 26 września na 19:30. Pokaz dronów będzie częścią większego wydarzenia, podczas którego zapoznać będzie się można z technologią nowej szczoteczki oraz poznać ambasadorkę marki. Sam pokaz dronów ma się rozpocząć o godzinie 19:50. Powietrzny taniec maszyn najlepiej obserwować z bulwarów wiślanych w okolicach mostu Poniatowskiego. Będzie też transmitowany na kanale YouTube Oral-B. Więcej szczegółów znajdziecie w wydarzeniu na Facebooku oraz na stronie Oral-B.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Sonda
Widziałeś już Starlinki Elona Muska?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE