Joe Biden odwiedzi Stadion Narodowy - zobaczy, jak udzielana jest pomoc uchodźcom

2022-03-25 14:21
Joe Biden / Stadion Narodowy
Autor: adonis paul hunter flickr.com / pixabay.com Joe Biden / Stadion Narodowy

Prezydent USA Joe Biden podczas swojej wizyty w Warszawie pojedzie na Stadion Narodowy, żeby zobaczyć, jak udzielana jest pomoc osobom, które uciekają z Ukrainy przed rosyjską napaścią. Będzie mu towarzyszył premier Morawiecki i prezydent Warszawy – poinformował rzecznik rządu Piotr Müller.

Biden odwiedzi Stadion w towarzystwie Mateusza Morawieckiego i Rafała Trzaskowskiego

W piątek w Polsat News rzecznik rządu został poproszony o potwierdzenie informacji, że prezydent Stanów Zjednoczonych ma odwiedzić Stadion Narodowy, by przyjrzeć się, jak udzielana jest pomoc uchodźcom. Mają mu towarzyszyć premier Mateusz Morawiecki i prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski. "Tak, to ustalenia z ostatniego momentu. Najlepszy dowód, żeby pokazać, jak wygląda pomoc osobom, które uciekają z terenu Ukrainy przed rosyjską napaścią" – powiedział Müller.

Mozzarella - co warto wiedzieć o tym włoskim serze, który podbił świat?

Dwudniowa wizyta Joe Bidena w Polsce

Zbliżająca się wizyta prezydenta Joe Bidena będzie czternastą urzędującego prezydenta USA w naszym kraju. Jak podał Biały Dom, Biden będzie przebywał w Polsce w piątek i w sobotę.

Źródło: PAP

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE