Jan Paweł II na Paris Fashion Week! Kanye West w bluzie z wizerunkiem papieża [ZDJĘCIA]

2022-10-04 11:57
Jan Paweł II na Paris Fashion Week! Kanye West w bluzie z wizerunkiem papieża
Autor: ABACA/Abaca/East News Jan Paweł II na Paris Fashion Week! Kanye West w bluzie z wizerunkiem papieża

Kanye West w bluzie z Janem Pawłem II! Raper, a od niedawna także projektant mody, pokazał się w ubraniach z papieżem podczas tygodnia mody w Paryżu. Co więcej, Karol Wojtyła prawdopodobnie stał się jednym z głównych bohaterów jego kolekcji wiosna-lato 2023! Zobacz zdjęcia!

Kanye West w bluzie z papieżem Janem Pawłem II

Kanye West podczas Paris Fashion Week zadebiutował jako model w pokazie Balenciagi. Raper znany także jako Ye, pokazał światu najnowszą kolekcję ubrań Yeezy. Uwagę mediów zwróciła jego bluza, na której widniał wizerunek... Jana Pawła II. Przy zdjęciu widniał hiszpański napis, w tłumaczeniu na język polski oznaczający "Podążymy za Twoim przykładem". Z tyłu bluzy umieszczono napis "White Lives Matter" (Białe życia mają znaczenie), w nawiązaniu do ruchu "Black Lives Matter", który walczy o prawa osób czarnoskórych.

Póki co Kanye West nie skomentował swojego wyboru, ale ubrania z motywem Jana Pawła II założyła także jego modelka, co sugeruje, że papież jest bohaterem najnowszej kolekcji ubrań rapera.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE