Jan Błachowicz już w Polsce. Mistrz UFC robi długą przerwę od walk. Kiedy wróci?

2021-03-09 20:12
Jan Błachowicz jest już w Polsce. Mistrz UFC wylądował na Okęciu
Autor: PAP/Marcin Cholewiński Jan Błachowicz jest już w Polsce. Mistrz UFC wylądował na Okęciu

Jan Błachowicz jest już w Polsce. Po zwycięstwie z Israelem Adesanyą nasz wojownik miał wrócić do kraju w poniedziałek 8.03.2021, ale musiał zmienić plany z powodu pandemii. Ostatecznie we wtorek wylądował na warszawskim Okęciu. Mistrz UFC zdradził plany na najbliższe miesiące. Póki co zamierza zrezygnować z walk na jakiś czas.

Jan Błachowicz wrócił do Polski. W niedzielę 7.03.2021 roku Polak obronił obronił pas kategorii półciężkiej. Na gali UFC 259 Błachowicz zmierzył się z Israelem Adesanyą. Jakie są plany mistrza na najbliższe miesiące?

Jan Błachowicz rezygnuje z walk

Jan Błachowicz tuż po wyjściu z samolotu zdradził jakie ma plany na najbliższe tygodnie. Polski mistrz UFC zdradził, że na pewien czas zamierza zrezygnować z walk. - Relaks, odpoczynek. Złapać świeżość i głód treningu. Także odpoczynek teraz. Dwa tygodnie nic nie będę robił związanego z wysiłkiem fizycznym. Po dwóch tygodniach zacznę jakieś elementy ruchu robić, ale niezwiązanego z matą. Raczej jakiś rower. Czyli też forma ruchu, ale trochę inna. Taki powrót na walkę to około pół roku to minimum przerwy musi być - powiedział Jan Błachowicz.

Fenomenalna walka Błachowicza

Jan Błachowicz wygrał na punkty z Israelem Adesanyą. Polak triumfował na gali UFC 259 jednogłośną decyzją sędziów. Była to jego pierwsza obrona pasa mistrzowskiego tej federacji w kategorii półciężkiej. Po zwycięskiej walce awansował w rankingu P4P z czternastego na ósme miejsce. 

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

QUIZ. Chuck Norris kończy 81 lat. Znasz dowcipy o bohaterze "Strażnika Teksasu"?

Pytanie 1 z 15
Co potrafi zrobić Chuck Norris?
Jan Błachowicz już w Polsce! Kibice witają mistrza UFC
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE