Holi Święto Kolorów w Warszawie! Kiedy odbędzie się festiwal?

2022-09-19 12:39
Holi Święto Kolorów w Warszawie! Kiedy odbędzie się festiwal?
Autor: pixabay.com Holi Święto Kolorów w Warszawie! Kiedy odbędzie się festiwal?

Każdego roku o nawet 300 miejsc na mapie Polski. Holi Święto Kolorów wkrótce odbędzie się także w Warszawie! To jedno z najbardziej radosnych wydarzeń w stolicy. Sprawdź, kiedy dokładnie i gdzie się odbędzie.

Holi Święto Kolorów w Warszawie

Holi Święto Kolorów to polska edycja jednego z najradośniejszych wydarzeń, o jakich można było usłyszeć w ostatnich sezonach. Impreza przywędrowała do nas z Indii, gdzie jest uznawana za święto radości właśnie. W Polsce i Europie bardzo pozytywnie przyjęła się szczególnie wśród młodych ludzi, którym ogromną frajdę sprawia obsypywanie się nawzajem proszkami o wszystkich kolorach tęczy. Proszki są w pełni nieszkodliwe dla człowieka, zmywalne z ciała, włosów i ubrań. W ich skład wchodzą barwniki spożywcze, talk i mąka.

Czytaj także: Perełki Warszawy 2022 wybrane! Jaka atrakcja turystyczna wygrała?

- Z roku na rok jestem coraz bardziej zaskoczony przebiegiem wydarzenia. Wszyscy, bez względu na wiek przychodzą i dają się ponieść kolorowemu szaleństwu, nawet osoby, które bez przypadek natknęły się na naszą imprezę. Jest to idealna okazja aby oderwać się od szarej codzienności i pokolorować swoje życie choć na moment. A to wszystko w Polsce! – mówi jeden z organizatorów polskiej edycji.

Dla kogo Holi Święto Kolorów?

Holi Święto Kolorów to darmowa, plenerowa impreza muzyczna, na którą zaproszeni mogą czuć się  wszyscy: starsi i młodsi, całe rodziny z dziećmi, uczniowie i studenci. Podczas wydarzenia – co 30 minut – na sygnał DJ-a wszyscy obrzucają się proszkami w kolorach tęczy. Proszki będzie można nabyć na terenie imprezy w wyznaczonych do tego punktach.

W tym roku Holi Święto Kolorów zagości w około 300  miastach i miejscowościach w całej Polsce. Skala wydarzenia to niepowtarzalna okazja, aby sprawdzić które miejsce okaże się najbardziej kolorowym punktem w Polsce

Holi Święto Kolorów: Gdzie i kiedy?

 Wydarzenie odbędzie się 25 września 2022 w godzinach 14.00 – 18.00 w Parku Szczęśliwickim. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. 

Protest rowerzystów na Moście Poniatowskiego. "Tu jest jak w cyrku"

QUIZ. Poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej. Uczciwie? Możesz świętować już od 6/10

Pytanie 1 z 10
Ile lat panowała królowa Elżbieta II?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE