Godziny otwarcia centrów handlowych w Sylwestra, Nowy Rok i Trzech Króli

2022-12-31 11:33
Galerie handlowe w Warszawie
Autor: Malwina Kossela Galerie handlowe w Warszawie

Centra handlowe w Warszawie są ważnymi punktami na mapie miasta. Można załatwić w nich wiele spraw i zrobić satysfakcjonujące zakupy. W jakich godzinach będą one otwarte w Sylwestra, Nowy Rok i Trzech Króli? Warto sprawdzić wcześniej.

W Sylwestra, Nowy Rok i Trzech Króli wiele miejsc w stolicy otwiera się i zamyka w innych godzinach. Doskonale widać to w przypadku restauracji McDonald’s. Sprawdźmy, w jakich godzinach otwierać i zamykać się będą poszczególne warszawskie centra handlowe w Sylwestra, Nowy Rok i Trzech Króli.

Złote tarasy

W Złotych Tarasach będących wielofunkcyjnym kompleksem w samym sercu Warszawy, przebywa zawsze wielu warszawiaków i turystów. Obiekt mieści się między ulicami: Złotą i Emilii Plater oraz Dworcem Centralnym i Al. Jana Pawła II.

W Sylwestra zakupy będzie można robić do godziny 17:00. Cześć handlowa Centrum będzie nieczynna 1 i 6 stycznia 2023 roku. Otwarte zostaną jedynie wybrane restauracje i kawiarnie oraz Multikino.

Arkadia

W Arkadii również szykują się pewne zmiany otwarcia handlowego kompleksu. W Sylwestra zakupy będzie można zrobić od 10:00 do 15:00. Nowy Rok i Trzech Króli centrum pozostanie zamknięte.

Galeria Północna na Białołęce

Sytuacja w ogromnej Galerii Północnej na warszawskiej Białołęce przedstawia się w tych dniach następująco:

 • Sylwester – 10:00 – 17:00
 • Nowy Rok i Trzech Króli – nieczynne, poza wybranymi lokalami pracującymi w godzinach 10:00 – 21:00

Blue City

W Blue City przy Alejach Jerozolimskich 179 w Warszawie sytuacja będzie podobna, jak w Arkadii. W Sylwestra galeria handlowa będzie czynna do godziny 15:00. Natomiast w Nowy Rok i Trzech Króli pozostanie zamknięta.

Galeria Mokotów

Galeria Westfield Mokotów, która do 2022 roku zwała się po prostu Galerią Mokotów to centrum handlowo-rozrywkowe znajdujące się w dzielnicy Mokotów w Warszawie, przy ul. Wołoskiej 12. W tych świątecznych dniach otwarta będzie w następujący sposób:

 • Sylwester - 10:00 do 15:00
 • Nowy Rok, 1 stycznia - Zamknięte
 • Trzech Króli, 6 stycznia - Zamknięte

Centrum Handlowe Targówek

Imponujące swoją wyjątkowo wyglądającą elewacją Centrum Handlowe Targówek również zmieni tryb swojej pracy w te świąteczne dni.

 • Sylwester – 10:00-17:00. Otwarte pozostanie Multikino zgodnie z repertuarem.
 • Nowy Rok i Trzech Króli – zamknięte. Otwarte pozostanie Multikino zgodnie z repertuarem.

Atrium Promenada

Centrum handlowe, znajdujące się przy ul. Ostrobramskiej 75 C na Pradze-Południe w Warszawie, będące jednocześnie jednym z najstarszych centrów handlowych w stolicy. Jak będzie pracowało w świąteczne dni przełomu roku 2022 i 2023?

 • Sylwester – 10:00-16:00
 • Nowy Rok i Trzech Króli – zamknięte

Sadyba Best Mall

Centrum handlowe najbliższe dla mieszkańców warszawskiego Wilanowa w te dni będzie pracować w następujących porach:

 • Sylwester - 10:00 - 21:00
 • Nowy Rok i Trzech Króli - Nieczynne

Wola Park

Centrum Handlowe Wola Park w Sylwestra otwarte będzie w godzinach 10:00-17:00, natomiast w Nowy Rok i święto Trzech Króli pozostanie zamknięta.

Galeria Młociny

Ostatnia, chociaż jedna z nowszych w Warszawie, galeria handlowa w naszym zestawieniu będzie otwarta w sposób następujący:

 • Sylwester – 9:00 – 17:00
 • Nowy Rok i Trzech Króli - zamknięte

Myślicie, że klienci tłumnie ruszą do tych miejsc, kiedy będzie to jeszcze możliwe?

Fiesta Balonowa w Białymstoku. Imponujący start balonów z łąki przed galerią handlową
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE