Startuje Festiwal Nauki! W programie ponad 600 otwartych spotkań

i

Autor: Pixabay Startuje Festiwal Nauki! W programie ponad 600 otwartych spotkań

Startuje Festiwal Nauki! W programie ponad 600 otwartych spotkań

2021-09-17 15:54

Wielkie święto wiedzy w stolicy zaczyna się 17 września! Startuje 25. edycja Festiwalu Nauki. To ponad 600 wykładów, dyskusji i lekcji dla szkół. W wielu z nich będzie można wziąć udział także online. Tegoroczna edycja wydarzenia potrwa aż do 26 września. To idealna okazja do poszerzenia swojej wiedzy.

Festiwal Nauki 2021

Dobra wiadomość dla miłośników wiedzy! 17 września startuje stołeczny Festiwal Nauki. To ponad 600 otwartych spotkań, w ponad 100 placówkach kulturalnych i naukowych. W tym roku impreza odbywa się pod hasłem "Szczepimy nauką".

FIGURA MODELKI/FIGURA TANCERKI - jak ONE to ROBIĄ? | ESKA XD - Fit vlog #31

- To hasło się samo narzucało. Staramy się myśleć o tym, jak zaszczepić ludzi, żeby poszukiwali informacji, wiedzy, a nie dawali się nabrać tylko na to, co jest związane z emocjami - mówi dyrektor festiwalu, dr Zuzanna Toeplitz.

Program Festiwalu Nauki

Program imprezy w tym roku jest bardzo bogaty.

- Będziemy rozmawiać o czymś, czym się obecnie fascynują historycy, czyli jak pisać historię, o ludowej historii Polski. Będziemy mówić o tym, co to jest życie, jak je definiować, jak o nim mówić - dodaje Zuzanna Toeplitz.

Sonda
Czy powinno się wprowadzać obostrzenia tylko dla niezaszczepionych?

W programie festiwalu są też debaty o ekologii oraz o epidemiach. Tegoroczna edycja wydarzenia potrwa do 26 września.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!