Ekologiczny mural Totalizatora Sportowego powstał na Pradze Północ! Jak wygląda? Gdzie go można zobaczyć?

2021-05-21 13:03
Ekologiczny mural Totalizatora Sportowego powstał na Pradze Północ! Jak wygląda? Gdzie go można zobaczyć?
Autor: https://www.youtube.com/watch?v=U7YghUXy3mg Zdjęcie poglądowe

Ekologiczny mural Totalizatora Sportowego powstał na Pradze Północ! Jak wygląda? Gdzie go można zobaczyć? 11,5 metra szerokości i 60 metrów wysokości – łącznie 690 m² – taką powierzchnię zajmuje jubileuszowy ekologiczny mural Totalizatora Sportowego, który można podziwiać na ścianie praskiego budynku przy ul. Targowej 26/30. Jego autorem jest Tytus Brzozowski.

Mural jest elementem działań w ramach obchodów Jubileuszu 65-lecia spółki. Przedstawia kompilację wielu elementów i obszarów ważnych dla Totalizatora Sportowego. Projekt ten to także nawiązanie do dawnej formy komunikacji przedsiębiorstwa z klientami, jaką – obok neonów i plakatów – były właśnie murale. Warto pamiętać również o ważnej funkcji, jaką murale pełnią w naszej przestrzeni. Dzięki nim miasto stało się barwne, żyjące kolorami. Same murale często też poruszają ważne dla mieszkańców stolicy tematy lub upamiętniają miejsca i bohaterów.

Czy Trzaskowski zwęzi też most Poniatowskiego? Drogowcy planują remont

Chcecie poznać niezwykłą historię muralu stworzonego na 65-lecie Totalizatora Sportowego? Koniecznie zobaczcie poniższe wideo!

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE