Beyonce

i

Autor: AP PHOTO/CHRIS PIZZELLO

Doskonałe wieści dla fanów Beyoncé. Gwiazda zagra w Warszawie aż dwa koncerty

2023-02-08 11:03

Informacje o zaplanowanym na czerwiec koncercie Beyoncé w Warszawie spotkały się z ogromnym zainteresowaniem fanów. Z tego powodu zdecydowano, że artystka wystąpi na PGE Narodowym nie raz, a dwa razy. Znamy szczegóły drugiego wydarzenia.

Koncert Beyoncé w Warszawie

1 lutego w sieci pojawiły się oficjalne informacje o zaplanowanym na 27 czerwca koncercie Beyoncé w Warszawie. Gwiazda zawita na PGE Narodowy w ramach trasy "Renaissance World Tour".

Czytaj również: Beyoncé znów wystąpi w Polsce. Znamy miejsce i termin koncertu

Będzie drugi koncert Beyoncé na PGE Narodowym

Gdy bilety na wydarzenie trafiły do sprzedaży, okazało się, że jeden Stadion Narodowy może być zbyt mały, bo pomieścić wszystkich chętnych. - Z uwagi na duże zainteresowanie fanów, RENAISSANCE WORLD TOUR zostaje rozszerzona o kolejne daty, w tym koncert 28.06.2023 na PGE Narodowym w Warszawie - ogłosili więc przedstawiciele Live Nation Polska.

Ostatecznie Beyoncé zagra w Warszawie nie tylko 27, ale i 28 czerwca. Bilety na drugie z wydarzeń trafią do sprzedaży 8 lutego o godz. 10:00. Tym razem również warto się będzie spieszyć, gdyż nie jest wykluczone, że chętnych ponownie będzie bardzo wielu, co doprowadzi do zakorkowania kolejki.

Beyonce w Warszawie 2023 - piosenki, które rozgrzeją polskich fanów. Musi je zaśpiewać na żywo!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE