Długi weekend czerwcowy w Warszawie. UTRUDNIENIA dla pieszych i kierowców! Które ulice omijać?

2022-06-15 9:18
Długi weekend czerwcowy w Warszawie. UTRUDNIENIA dla pieszych i kierowców! Które ulice omijać?
Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

W długi weekend tramwajarze wyremontują torowisko na placu Narutowicza. Na wysokości ul. Filtrowej, zamknięta zostanie jezdnia Grójeckiej, prowadząca do centrum. Zmienią się trasy tramwajów kursujących Filtrową i autobusów jadących w kierunku Śródmieścia. Uruchomiona zostanie linia zastępcza. A to nie wszystko!

Z okazji święta Bożego Ciała 16 maja (czwartek) w różnych częściach Warszawy odbędą się procesje. W ich trakcie możliwe są utrudnienia w ruchu, a także zmiany w kursowaniu pojazdów komunikacji miejskiej. „Procesje Bożego Ciała przejdą ulicami wielu warszawskich parafii” – informuje urząd miasta.

W nocy z 15 na 16 czerwca (ze środy na czwartek) zewnętrzny pas ronda na pl. Zbawiciela zostanie wygrodzony. Obszar ten zostanie wydzielony betonowymi barierami. Na wjazdach i zjazdach z placu pojawią się nowe, żółte oznaczenia tymczasowej organizacji ruchu, które będą obowiązywały do 23 października.

QUIZ. Matematyka dziecinnie prosta? Wasze pociechy znają odpowiedzi na te pytania

Pytanie 1 z 10
10 + 10 - 10 + 10 = ?
Pracownicy MOPS zablokowali łódzkie skrzyżowanie marszałków
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE