Czy można jeździć rowerem po lesie? Czy mogę iść biegać? [ODPOWIEDZI NA PYTANIA]

2020-04-21 6:32
Rower
Autor: Canva.com

Czy można jeździć rowerem po lesie? Czy mogę iść biegać? Czy można iść na ryby? To wszystko pytania, które często pojawiają się w głowach i na ustach wszystkich tych, którzy potrzebują świeżego powietrza. Rekreacja na dworze dla niektórych jest pierwszą życiową potrzebą. Co nam wolno, a czego nie? Przeczytajcie na ESKA.pl Warszawa

Czy można jeździć rowerem po lesie?

Nie, do 11 kwietnia powinniśmy ograniczać naszą aktywność i nie wychodzić z domu bez wyraźnej życiowej konieczności. Większość lasów pozostaje również zamknięta. Podobnie jest w przypadku parków i bulwarów. Nie można również używać rowerów miejskich.

Czy mogę iść biegać?

Do 11 kwietnia ćwiczyć powinniśmy w domu. Biegać nie możemy w towarzystwie, a samemu powinniśmy zdecydować się tylko na sporadyczne, najlepiej jednorazowe wyjście w najbliższej okolicy i pamiętać o wszystkich środkach ostrożności. Wyjście powinno być jak najkrótsze. Pamiętać należy, że stanowimy zły przykład dla innych dlatego lepiej zostać w domu.

Czy można iść na ryby?

Nie, wyjście takie jest traktowane jako rozrywkowe i rekreacyjne. Co więcej zachęcałoby innych do podobnego działania, a w końcu wędkarze zaczęliby się gromadzić na akwenami.

Nielegalnie zgromadzili się pod sklepem. Zaatakowali interweniujących policjantów
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE