Czy McDonald's jest otwarty w Boże Ciało w Warszawie, 3.06.2021? Które restauracje zamknięte? [LISTA]

2021-06-02 14:55
McDonald's
Autor: Mike Mozart flickr.com McDonald's

Boże Ciało 2021 wypada w czwartek, 3 czerwca. To dzień ustawowo wolny od pracy, więc większość sklepów nie będzie prowadziło sprzedaży. A co z restauracjami fast-food? Jedną z najpopularniejszych jest McDonald's. W Warszawie można znaleźć kilkadziesiąt restauracji tej sieci. Czy będą otwarte w Boże Ciało?

Czy McDonald's jest otwarty w Boże Ciało w Warszawie, 3.06.2021? Takie pytanie zadaje sobie wiele osób mieszkających w stolicy. W tym roku święto Bożego Ciała wypada w czwartek. To dzień ustawowo wolny od pracy. Zamknięta będzie więc większość sklepów i galerii handlowych w mieście. Sklepy otwarte w Boże Ciało w Warszawie to małe placówki osiedlowe, lub punkty takie, jak Żabka czy Freshmarket. Za kasą mogą tam bowiem stanąć właściciele. Jak zaś wygląda sprawa z restauracjami fast-food? Takie miejsca zawsze są bardzo popularnym wyborem w czasie dni wolnych od pracy. Mieszkańcy i Mieszkanki Warszawy często w takich sytuacjach wybierają McDonald's. Czy w Boże Ciało 2021 placówki tej sieci będą otwarte w Stolicy? Warto znać odpowiedź na to pytanie.

Dieta, którą można leczyć zespół SIBO

McDonalds's w Warszawie - czy restauracje są czynne w Boże Ciało?

Jak w Boże Ciało 2021 funkcjonują restauracje McDonald's w Warszawie? Są otwarte czy zamknięte? Dla tych, którzy 3.06 będą chcieli zjeść coś na mieście, mamy dobrą wiadomość. Większość stołecznych restauracji McDonald's będzie czynna 3 czerwca. W czwartek niektóre z nich mogą działać krócej. Czy każdy McDonald's jest otwarty w Warszawie w Boże Ciało? Okazuje się, że jest jednak kilka wyjątków.

Warszawa: McDonald's zamknięte w Boże Ciało - LISTA

Na terenie Warszawy jest kilka restauracji McDonald's, które w Boże Ciało 2021 będą zamknięte. Poniżej zamieszczamy listę ich adresów:

  • ul. Targowa 72
  • Al. Jerozolimskie 148
  • Al. Jerozolimskie 179
  • ul.Rondo Daszyńskiego 2
  • ul. Górczewska 124
  • ul. Puławska 427
  • ul. Światowida 17
  • ul.Zgrupowania "AK" Kampinos 15

Szczegółowe informacje dotyczące godzin otwarcia i czynnych restauracji można sprawdzić na stronie sieci McDonald's.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE