Czy 11 listopada sklepy są otwarte? Gdzie zrobić zakupy? Podpowiadamy

2022-11-11 8:18
Jakie sklepy będą otwarte 15 sierpnia? Sprawdziliśmy, gdzie w święto zrobisz zakupy
Autor: Pxhere

Czy 11 listopada 2022 sklepy są otwarte? Gdzie zrobić zakupy w Narodowe Święto Niepodległości? Podpowiadamy, w jakich miejscach warto awaryjnie szukać potrzebnych produktów.

Czy 11 listopada sklepy są otwarte?

11 listopada 2022 r., jak co roku, obchodzić będziemy Narodowe Święto Niepodległości. Tym razem wypadnie ono w piątek. Warto jednak pamiętać, że omawiany dzień jest ustawowo wolny od pracy, a większość sklepów pozostaje zamknięta.

Gdzie zrobić zakupy 11 listopada?

Jeśli 11 listopada pojawi się nagła potrzeba zakupów, nie zrobimy ich na pewno w dużych dyskontach, supermarketach, galeriach handlowych, czy sklepach budowlanych. Gdzie więc się udać? Oto lista miejsc, które warto sprawdzić:

  • stacje benzynowe,
  • apteki i punkty apteczne,
  • sklepy w punktach hotelowych, na dworcach i lotniskach,
  • kwiaciarnie, cukiernie, lodziarnie, restauracje,
  • sklepy internetowe i platformy internetowe,
  • placówki handlowe, w których właściciel sam stanie za ladą.

11 listopada - Żabka, Carrefour Express, Freshmarket

Tego dnia część popularnych sklepów franczyzowych będzie otwarta. Podobnie jak w przypadku osiedlowych sklepików, to właściciel musi jednak stanąć za ladą. Poza tym warto dokładnie sprawdzić godziny ich otwarcia. Mogą być bowiem krótsze niż w zwykłe dni handlowe.

Czytaj również: Cmentarz Północny ze specjalną zniczodzielnią. Czym jest i jak z niej skorzystać?

11 listopada - stacje benzynowe

Inną popularną opcją będą stacje benzynowe. Tam asortyment spożywczy jest jednak znacznie węższy niż w typowych sklepach. Tę opcję należy więc traktować jako naprawdę awaryjną. Nie zmienia to faktu, iż dostaniemy w nich zapewne napoje, ciepłe przekąski, a w niektórych nawet pieczywo.

Trzaskowski o Marszu Niepodległości i delegalizacji ONR
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE