Jakie sklepy będą otwarte 15 sierpnia? Sprawdziliśmy, gdzie w święto zrobisz zakupy

i

Autor: Pxhere

Czy 11 listopada sklepy są otwarte? Gdzie zrobić zakupy? Podpowiadamy

2022-11-11 8:18

Czy 11 listopada 2022 sklepy są otwarte? Gdzie zrobić zakupy w Narodowe Święto Niepodległości? Podpowiadamy, w jakich miejscach warto awaryjnie szukać potrzebnych produktów.

Czy 11 listopada sklepy są otwarte?

11 listopada 2022 r., jak co roku, obchodzić będziemy Narodowe Święto Niepodległości. Tym razem wypadnie ono w piątek. Warto jednak pamiętać, że omawiany dzień jest ustawowo wolny od pracy, a większość sklepów pozostaje zamknięta.

Gdzie zrobić zakupy 11 listopada?

Jeśli 11 listopada pojawi się nagła potrzeba zakupów, nie zrobimy ich na pewno w dużych dyskontach, supermarketach, galeriach handlowych, czy sklepach budowlanych. Gdzie więc się udać? Oto lista miejsc, które warto sprawdzić:

  • stacje benzynowe,
  • apteki i punkty apteczne,
  • sklepy w punktach hotelowych, na dworcach i lotniskach,
  • kwiaciarnie, cukiernie, lodziarnie, restauracje,
  • sklepy internetowe i platformy internetowe,
  • placówki handlowe, w których właściciel sam stanie za ladą.

11 listopada - Żabka, Carrefour Express, Freshmarket

Tego dnia część popularnych sklepów franczyzowych będzie otwarta. Podobnie jak w przypadku osiedlowych sklepików, to właściciel musi jednak stanąć za ladą. Poza tym warto dokładnie sprawdzić godziny ich otwarcia. Mogą być bowiem krótsze niż w zwykłe dni handlowe.

Czytaj również: Cmentarz Północny ze specjalną zniczodzielnią. Czym jest i jak z niej skorzystać?

11 listopada - stacje benzynowe

Inną popularną opcją będą stacje benzynowe. Tam asortyment spożywczy jest jednak znacznie węższy niż w typowych sklepach. Tę opcję należy więc traktować jako naprawdę awaryjną. Nie zmienia to faktu, iż dostaniemy w nich zapewne napoje, ciepłe przekąski, a w niektórych nawet pieczywo.

Trzaskowski o Marszu Niepodległości i delegalizacji ONR
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE