Chodźmy w noc na Warszawskim Festiwalu Filmowym. Tego filmu nie możecie przegapić!

2020-10-15 10:43 a.d.
Chodźmy w noc na Warszawskim Festiwalu Filmowym. Tego filmu nie możecie przegapić!
Autor: Materiały prasowe Zdjęcie poglądowe

„Chodźmy w noc” opowiada o samotności w dorastaniu i o tym, jak uczymy się brać odpowiedzialność za drugą osobę. Premierowy pokaz odbędzie się w najbliższy czwartek podczas WFF. 36 Warszawski Festiwal Filmowy to jeden z nielicznych na świecie, który odbywa się w kinie w dobie COVID. Jest to międzynarodowy festiwal dla najlepszych, który może być pierwszym krokiem do Oscara.

Niezwykła historia o 'dwóch dziewczynach, poszukiwaniu wolności oraz buncie, który niejedno ma imię.', która już teraz została doceniona między innymi przez Filmweb. Już w czwartek 15 października szczęśliwcy będą mogli zobaczyć film fabularny w reżyserii Kamili Tarabury, ze zdjęciami Patryka Kina i muzyką PRO8L3MU oraz Super Girl & Romantic Boys. Chodźmy w noc zadebiutuje na tegorocznym Warszawskim Festiwalu Filmowym. Na wielkim ekranie zobaczyć będziemy mogli aktorski duet Agnieszka Rajda i Nel Kaczmarek, który zachwyca i zaskakuje. Za scenariusz odpowiedzialna jest Nina Lewandowska. W wywiadzie dla papaya.rocks reżyserka opowiedziała między innymi o początkach ich współpracy:

Chciałyśmy zrobić razem krótki metraż i Ola postanowiła sparować mnie z kimś ze scenopisarstwa z Łodzi, kto pomoże mi napisać dobrą historię. Tą osobą była Nina Lewandowska, która, jak się okazało, miała już gotowy tekst i szukała reżysera, żeby go zrealizować. Jej scenariusz był interesujący i świeży, opowiadał historię 15-latek, a jako że miałam siostrę w tym wieku, to wydał mi się bliski.

Chodźmy w noc - zwiastun

Zwiastun filmu możecie zobaczyć poniżej. Więcej informacji o filmie znajdziecie również na Facebooku.

Urszula Dudziak zdradza przepis na sukces [WIDEO]
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE