Bójka na pokładzie samolotu. Pilot musiał awaryjnie lądować

2022-08-12 14:27
Samolot
Autor: Wikimedia Commons / Anna Zvereva

W czwartek, 11 sierpnia na pokładzie samolotu linii PLL LOT doszło do niecodziennego zdarzenia. Jeden z pasażerów miał być wyjątkowo agresywny, doszło do bójki. Ostatecznie pilot musiał awaryjnie lądować.

Do mediów dotarły niepokojące informacje o bójce, do której doszło w samolocie lecącym z Warszawy do Toronto. Jako pierwszy o sprawie poinformował serwis TVN24.

Czytaj więcej: Koszmarny wypadek na torach. Zginęło pięcioletnie dziecko

W samolocie z Warszawy do Toronto pobili się dwaj pasażerowie

Dwóch pasażerów miało nagle zacząć się okładać. Jeden z uczestników zdarzenia był wyjątkowo agresywny, czym potencjalnie mógł stwarzać zagrożenie także dla pozostałych pasażerów oraz załogi maszyny. Co więcej, w niecodziennym starciu miała ucierpieć również stewardessa.

Ostatecznie pilot zdecydował więc, aby awaryjnie wylądować na Islandii. Tam agresorami zajęła się policja.

Gdy sytuacja została uspokojona, samolot powrócił na lotnisko w Warszawie. Pasażerowie, którzy tego dnia chcieli dolecieć do Toronto, niestety musieli zmienić plany. PLL LOT zadbają jednak o to, aby odpowiednio zrekompensować im zdarzenie i umożliwić dotarcie do celu, jeśli wyrażą taką chęć.

Ranni z wypadku na Chorwacji lecą do Polski wojskowym samolotem. Relacja z lotniska w Zagrzebiu

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Metro do Połczyńskiej z pozwoleniem na budowę
  2. Zacznie się już 16 sierpnia. Można się zdziwić na przystanku, zmiany dla 11 linii
  3. Kierowca stracił panowanie, tir uderzył w bariery i runął na jezdnię. Ogromne utrudnienia
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE