Zdjęcie ilustracyjne

i

Autor: internet / fot. Wikimedia commons / fot. lidl.pl

Black Week 2022 w Lidlu. Jakie są najlepsze promocje?

2022-11-23 8:13

Co roku dyskonty z okazji święta wyprzedaży prześcigają się w promocjach na Black Friday. Od 21 listopada w sklepach sieci Lidl w Polsce rusza akcja pt. Black Week 2022. Jakie produkty możemy kupić o 80 procent taniej?

Lidl Black Friday 2022

Black Friday, czyli akcji wyprzedaży przedświątecznych przywędrowała do nas z USA. Jest to okres, w którym sklepy kuszą klientów wyjątkowymi okazjami. Do „święta zakupów” dołączyła także sieć sklepów Lidl. W trakcie trwania Black Friday i Black Week w Lidlu, zapowiedziane są wyprzedaże do -80%. Pierwsze promocje pojawiły się już dziś21 listopada. Jakie produkty możemy kupić o wiele taniej? Od 21 listopada 2022 r., we wszystkich stacjonarnych placówkach oraz w internetowym sklepie Lidla ruszył Black Week, sieć przeceniła m.in. odzież, akcesoria i urządzenia kuchenne, narzędzia i artykuły do domu.

Poniedziałkowe przeceny w ramach Black Week w Lidlu dotyczyły sprzętu warsztatowego i ogrodowego. We wtorek przeceniony został sprzęt kuchenny i domowy. W środę promocją objęte zostały produkty do sypialni i meble. W czwartek największymi promocjami została objęta odzież.

W Black Friday w Lidlu znajdziecie wszystkie wcześniej przecenione produkty. Promocje sięgają nawet do 80%. Z promocji można skorzystać bez kolejek korzystając z opcji zakupów online. Aktualną ofertę sieci Lidl na Black Week znajdziecie na internetowej stronie sklepu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE