AWARIA WODOCIĄGOWA na Pradze Południe - dwa tramwaje nie kursują

2021-09-15 11:53
AWARIA WODOCIĄGOWA na Pradze Południe
Autor: Krzysztof Belczyński flickr.com AWARIA WODOCIĄGOWA na Pradze Południe

W środę, 15 września, na Pradze Południe doszło do awarii wodociągowej. W jej wyniku na jednej z ulic wystąpiły spore utrudnienia w ruchu komunikacji miejskiej. Z naszego artykułu dowiecie się, które tramwaje nie kursują.

Awaria wodociągów na Pradze-Południe

Mieszkańcy i mieszkanki z Pragi-Południe muszą się przygotować na utrudnienia w ruchu i opóźnienia w kursowaniu komunikacji miejskiej. Wszystko przez awarię wodociągową, do której doszło przed południem w środę, 15 września. W wyniku awarii zalane zostało torowisko, co uniemożliwia przejazd tramwajom. Które pojazdy nie kursują i gdzie doszło do awarii? O tym w dalszej części artykułu.

Pogrzeb Wiesława Gołasa

Utrudnienia w okolicach Kinowej

Do awarii wodociągowej doszło w okolicy ulicy Kinowej. Zalane zostało torowisko, co uniemożliwia przejazd tramwajom linii 9 i 24 aleją Waszyngtona w kierunku centrum. Tramwaje mają zmienione trasy. Na odcinku chodnika przy jednym z bloków powstała wyrwa w jezdni, którą podmywa woda. Na miejscu trwają prace naprawcze.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE