3-latek wbiegł pod koła samochodu. Strażacy organizują zbiórkę krwi dla Grzesia

2023-01-17 15:59
Krwiobus
Autor: internet / fot. rckik-warszawa.com.pl

Wieczorem 16 stycznia, w miejscowości Strumiany pod Grodziskiem Mazowieckim doszło do tragicznego wypadku z udziałem zaledwie 3-letniego dziecka. Chłopiec wybiegł za ogrodzenie posesji i wpadł pod nadjeżdżające auto. Zorganizowano zbiórkę krwi. Sprawdź, gdzie i kiedy można oddać krew.

Tragiczny wypadek z udziałem dziecka w miejscowości Strumiany

Do wypadku z udziałem zaledwie 3-letniego dziecka doszło w poniedziałkowy wieczór, 16 stycznia, w miejscowości Strumiany pod Grodziskiem Mazowieckim. Chłopiec wybiegł za ogrodzenie posesji i wpadł pod nadjeżdżające auto.

W rozmowie asp. szt. Katarzyna Zych z grodziskiej policji przekazała nam, że "Chłopiec wybiegł poza ogrodzenie posesji wprost pod koła nadjeżdżającego samochodu. Chłopiec przeżył i został przetransportowany do szpitala w Warszawie.". Na chwilę obecną policja nie podaje więcej szczegółów na temat tego tragicznego wypadku. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają okoliczności tego zdarzenia.

Zbiórka krwi dla Grzesia

Strażacy z OSP w Baranowie zorganizowali zbiórkę krwi dla poszkodowanego w wypadku chłopca. W czwartek 19 stycznia w godzinach 9.00 - 13.00 na terenie OSP będzie podstawiony krwiobus gdzie można oddać krew.

Przypominamy, że w tego typu akcjach nie ma znaczenia czy grupa krwi, którą oddajecie jest zgodna z grupą biorcy. Podczas oddawania wystarczy zgłosić, że krew oddawana jest dla "Grzesia Włodarczyka, który przebywa w szpitalu przy ul. Żwirki i Wigury w Warszawie."

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE