Zawodnik freak fightów zatrzymany w Gdańsku. 35-latek odpowie za oszustwa

i

Autor: KMP Gdańsk

Zawodnik powiązany z freak fightowymi walkami zatrzymany w Gdańsku. 35-latek odpowie za oszustwa

2023-02-09 9:07

Policjanci z Gdańska, zwalczający przestępczość pseudokibiców, zatrzymali 35-latka poszukiwanego za oszustwa. Nieoficjalnie wiadomo, że mężczyzna był zawodnikiem jednej z federacji sportów walki, która zajmuje się organizacją tzw. gal "freak fight".

"Mężczyzna sympatyzujący z pseudokibicami trójmiejskiej drużyny piłkarskiej, był poszukiwany od tygodnia. Policjanci bardzo szybko zdobyli informację o tym, gdzie go szukać"

- przekazała w czwartek rano oficer prasowa KWP w Gdańsku podkom. Karina Kamińska.

Funkcjonariusze namierzyli 35-latka na jednej z gdańskich ulic i zatrzymali go, gdy kierował samochodem wbrew orzeczonemu przez sąd zakazowi.

"Kompletnie zaskoczony pseudokibic nie stawiał żadnego oporu i szybko trafił do pomieszczenia dla osób zatrzymanych" - podała Kamińska.

Mężczyzna był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Gdańsku za oszustwa. Po zatrzymaniu został przewieziony do zakładu karnego gdzie rozpoczął odbywanie dwuletniego wyroku.

Nieoficjalnie wiadomo, że mężczyzna był zawodnikiem jednej z federacji sportów walki, która zajmuje się organizacją tzw. gal "freak fight", czyli pojedynków toczonych pomiędzy celebrytami, infuencerami, youtuberami, tiktokerami, instagramerami i muzykami.

To kolejna w przeciągu doby informacja odnosząca się do zawodnika  federacji sportów walki, która zajmuje się organizacją tzw. gal "freak fight". W środę (8 lutego) pojawiła się informacja o śmierci Mateusza Murańskiego. Był jednym z najbardziej znanych polskich freak fighterów, grał w kilku filmach i serialach. 

Mateusz Murański nie żyje.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE