Zaburzenia psychiczne to nie wstyd. W Gdańsku działa Fundacja, która niesie pomoc

2020-06-24 8:59
W walce z zaburzeniami psychicznymi pomóc może gdańska Fundacja Przystań
Autor: pixabay.com W walce z zaburzeniami psychicznymi pomóc może gdańska Fundacja Przystań

Depresja, uzależnienia czy samookaleczenia. To zaburzenia, które najczęściej spowodowane są jakimiś wydarzeniami, trudną sytuacją, czy nieradzeniem sobie ze stresem. W walce z takimi problemami pomóc mogą psychologowie i psychoterapeuci.

To właśnie w takim miejscu jak Fundacja Wspierania Rodzin Przystań, można znaleźć pomoc z walce z zaburzeniami. Coraz więcej osób cierpi na depresję, brak samoakceptacji czy uzależnienia. Fundacja działa w Gdańsku od kilku lat, a jej głównym celem jest pomoc w zakresie poradnictwa psychologicznego. W ostatnim czasie coraz więcej osób decyduje się na skorzystanie z pomocy. O tym jak to wygląda, w rozmowie z reporterem ESKI Trójmiasto Patrykiem Rosińskim, mówi Katarzyna Wieczorek, prezes gdańskiej Fundacji Wspierania Rodzin Przystań. Posłuchaj:

Posłuchaj rozmowy Patryka Rosińskiego z Katarzyną Wieczorek z Fundacji Przystań:

Uwielbiasz fast foody? Przekonajmy się! Dopasuj ich nazwy do zdjęcia [QUIZ]

Pytanie 1 z 15
Fast food z obrazka to:
Uwielbiasz fast foody? Przekonajmy się! Dopasuj ich nazwy do zdjęcia
Strażnik miejski wskoczył do śmietnika by odzyskać portfel starszej pani
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE