Wpadka linii lotniczych Wizz Air. Pasażerowie lotu z Gruzji do Gdańska bez bagaży

2022-09-21 10:32
Wpadka linii lotniczych Wizz Air. 250 osób bez bagaży
Autor: Pixabay Wpadka linii lotniczych Wizz Air. 250 osób bez bagaży

To była pechowa podróż dla pasażerów lotu z Kutaisi z Gruzji do Gdańska. Zgubiono aż 250 bagaży. Klienci popularnego przewoźnika są wściekli.

Gigantyczną wpadkę zaliczyły tanie linie lotnicze Wizz Air, które nie przewiozły bagaży pasażerów lecących z Gruzji, a dokładniej z Kutaisi do Polski - Gdańska. Nie dość, że samolot przyleciał na gdańskie lotnisko z dwugodzinnym opóźnieniem, to w dodatku bez 250 bagaży pasażerów. 

Jak się okazuje, o całej sytuacji poinformowano klientów popularnego przewoźnika dopiero po przylocie do Polski. "Nie mamy waszych bagaży" - miał powiedzieć jedynie po angielsku pilot.

Nic więc dziwnego, że ludzie byli wściekli, tym bardziej, że wśród podróżnych były osoby z różnych części Polski, które miały zaparkowany na płatnym parkingu samochód, a kluczyki do auta w zagubionym bagażu.

Wszyscy pasażerowie złożyli druki reklamacyjne na lotnisku, natomiast pracownicy linii poinformowali ich, że Wizz Air ma 21 dni na dostarczenie ich bagaży do domu.

Anna Robaczyńska z biura prasowego Wizz Air w rozmowie z mediami podkreśliła, że z przyczyn operacyjnych bagaże nie zostały zabrane na pokład samolotu. Wizz Air przeprosił wszystkich pasażerów za zaistniałe niedogodności.

Niebiańskim samolotem lecą w poślubną podróż
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE