Wirtualna studniówka? Organizatorzy: „Będzie polonez i koncerty do białego rana"

2021-02-08 7:42
Studniówka
Autor: KFP/REPORTER

Stwórz swojego avatara, wejdź do gry i weź udział... w studniówce! To sposób na to, by mimo panującej pandemii, zatańczyć poloneza i ubrać garnitur. Już 26 lutego odbędzie się Wielka Wirtualna Studniówka, do której może dołączyć każdy maturzysta - zarówno ten z Pomorza jak i Podhala.

– Każdy maturzysta, który się do nas zaloguje będzie miał okazje włączyć się do społeczności. Może dołączyć do niej z klasą, z którą przyszedł albo indywidualnie – mówi Agnieszka Ciesielska, dyrektor zarządzająca firmy Avatarland. – Będziemy mogli skorzystać z trzech scen: na plaży, na dachu i na boisku, na których będą trzy kategorie muzyczne. Mamy również międzyszkolne Mistrzostwa w Escaperoomach czy grę terenową po wyspie Avatarland – dodaje Ciesielska. 

Jakie atrakcje czekają na uczestników Wielkiej Wirtualnej Studniówki? Posłuchaj:

Aby wejść do wirtualnego świata Avatarland, uczestnicy instalują oprogramowanie, a chwilę potem mają okazję samodzielnie skonfigurować swoją wirtualną postać. W garderobie mogą wybrać stroje, dobrać makijaż i akcesoria dla nich przygotowane. – Wierzymy, że tym oryginalnym wydarzeniem, wpuścimy trochę pozytywnej energii w ich serca i damy możliwość integracji, poprzez spędzenie czasu wspólnie z rówieśnikami w zupełnie innym, dużo bardziej imprezowym środowisku online niż z jakiego korzystali dotychczas – tłumaczą organizatorzy.

W Wielkiej Wirtualnej Studniówce mogą brać udział też osoby towarzyszące oraz nauczyciele.

– Limit osób w zasadzie nie obowiązuje. W tej chwili ta platforma jest przygotowana na 2,5 tysiąca osób. Nauczyciele klas maturalnych są zaproszeni do nas w gratisie. Wystarczy, że maturzysta zgłosi imię i nazwisko naszego nauczyciela. A my wyślemy do niego specjalne zaproszenie, by włączył się do naszej gry – dodaje dyrektor zarządzająca firmy Avatarland.

Bilety na Wielką Wirtualną Studniówkę można nabywać za pośrednictwem www.estudniowka.pl. Bilet indywidualny to koszt 110 zł. Dla rezerwacji grupowych klasa/szkoła przewidziane są dodatkowe rabaty. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE