Weekendowe utrudnienia na Chłopskiej. Zamknięte zostaną wszystkie pasy ruchu w kierunku Gdańska

2020-06-18 7:29
Utrudnienia na ul. Chłopskiej.
Autor: DRMG

Gdańscy kierowcy - przygotujcie się na zmiany na Przymorzu! Od 26 czerwca, od godziny 20:00 do sobotniego poranka zamknięte zostaną wszystkie pasy ruchu na odcinku ul. Chłopskiej, od ul. Piastowskiej do ul. Obrońców Wybrzeża. Powodem utrudnień jest trwająca od maja modernizacja drogi.

– Remont odcinka ul. Chłopskiej, chodzi o jezdnię w kierunku Gdańska, zakończy się na koniec czerwca – mówi Aneta Niezgoda z Dyrekcji Rozbudowy Miasta Gdańska. – W weekend, w którym pojawią się utrudnienia,  na trasie układana będzie ostatnia warstwa ścieralna nawierzchni. Objazd będzie poprowadzony ul. Piastowską, ul. Poznańską i ul.  Gen. Bora- Komorowskiego – dodaje Aneta Niezgoda. 

Na ten czas sugerujemy objazd. Posłuchaj:

Drogowcy przebudują też zatoki autobusowe i dostosują wysokość chodników przy przystankach. Inwestycja pochłonie ponad 1,5 miliona zł.

Do końca czerwca powinien być oddany do użytku remontowany fragment al. Hallera. Na odcinku od ul. Okrzei do ul. Kościuszki (jezdnia w kierunku Brzeźna) trwa obecnie modernizacja nawierzchni. Prace koncentrują się teraz na prawym pasie, gdzie rozebrano starą nawierzchnię i układane są nowe warstwy podbudowy. Remont kosztować będzie ok. 2,9 mln złotych.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE