Urzędowanie trójmiejskich magistratów w wigilię i Sylwestra

2021-12-21 18:00
Urząd Miasta Gdyni
Autor: Paweł Kukla / gdynia.pl

Załatwianie spraw w najbliższym czasie będzie utrudnione. W okresie świąteczno-noworocznym większość instytucji zmienia swoje godziny urzędowania. Nie inaczej jest w trójmiejskich ratuszach, zwłaszcza w wigilię i Sylwestra.

- W piątek 24 grudnia, czyli w wigilię Bożego Narodzenia oraz w piątek 31 grudnia, czyli w Sylwestra, urząd miejski w Gdańsku, w tym wszystkie zespoły obsługi mieszkańców będą dostępne dla klientów od godziny 8:00 do godziny 13:00. Za to w okresie pomiędzy świętami a Nowym Rokiem, pracujemy tak jak w czasie całego roku - informuje Jędrzej Sieliwończyk z gdańskiego ratusza.

W Gdyni będzie inaczej. Tu w wigilię nic już nie załatwimy. - W wigilię Bożego Narodzenia, 24 grudnia, Sala Obsługi Mieszkańców w gmachu głównym urzędu miasta Gdyni, Centrum Obsługi Mieszkańca w centrum Riviera, kancelaria ogólna urzędu miasta Gdyni, kancelaria ogólna i biuro obsługi klienta strefy płatnego parkowania, w tym kasy oraz urząd stanu cywilnego będą nieczynne - mówi Agata Grzegorczyk z gdyńskiego magistratu.

W ostatni dzień roku urząd miasta Gdyni działać będzie do godziny 14:00, ale biuro strefy płatnego parkowania ponownie będzie nieczynne.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE