Indykpol AZS Olsztyn - Trefl Gdańsk 3:1. Przerwali serię porażek, kolejny mecz w niedzielę!

i

Autor: AZS Olsztyn

Trefl Gdańsk walczy o siódme miejsce. Dzień później siatkarze zagrają z… fanami

2022-04-26 11:21

To będzie mecz o wszystko! Już w środę, w ramach play-offów gdańscy siatkarze po raz kolejny zmierzą się z zespołem GKS Katowice. Od wyniku właśnie tego spotkania zależy, która z drużyn zakończy sezon na siódmym miejscu. Jeśli będzie remis, siatkarze zagrają tzw. złoty set.

- Trenujemy jak przed każdym meczem, zależy nam na wygranej. Przeciwnika dobrze znamy, w tym sezonie rozgrywaliśmy dużo spotkań z drużyną z Katowic - mówi Kewin Sasak, atakujący Trefla Gdańsk.

Dzień później, 28 kwietnia, gdańscy siatkarze zagrają... ze swoimi kibicami. Symboliczny mecz ma być formą podziękowania za wsparcie podczas całego sezonu.

- Wydarzenie odbędzie się w czwartek 28 kwietnia w godz. od 17:00 do 18:30 w sali treningowej ERGO ARENY. Na boisku ramię w ramię staną zawodnicy Trefla Gdańsk i ich fani. Sędzią zmagań będzie trener Michał Winiarski, a rywalizacja między drużynami prowadzonymi przez – wyjątkowo na ten dzień – szkoleniowców Wlazłego i Kampę toczyć się będzie do dwóch wygranych setów. W przerwie między partiami meczu odbędą się konkursy z nagrodami marki Trefl, a po wyjątkowej grze będzie czas na zdjęcia, autografy i oczywiście rozmowy z zawodnikami i sztabem szkoleniowym Trefl - dodaje Justyna Gdowska, rzeczniczka drużyny.

Mecz z GKS Katowice rozpocznie się w środę o godzinie 20:30. Spotkanie z kibicami - dzień później - o 17:00. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE