Traktują toaletę... jak śmietnik! Zobacz, co gdańszczanie wrzucają do sedesu

2020-02-20 19:25
saur
Autor: Saur Neptun Gdańsk

Pracownicy Saur Neptun Gdańsk mają pełne ręce roboty. A wszystko przez… niefrasobliwość mieszkańców, którzy wrzucają do sedesów to, co popadnie. Jak się okazuje, interwencje służb sanitarnych w Gdańsku zdarzają się nawet kilkanaście razy dziennie.

Pieluchy, żwirek z kociej kuwety i żywność – m.in. takie rzeczy gdańszczanie wrzucają do sedesu. -Z tego powodu służby sanitarne regularnie muszą udrażniać przepompownię, aby zapobiec wylaniu spiętrzonych ścieków na wyższych kondygnacjach naszych mieszkań -mówi Michał Gad ze spółki Saur Neptun Gdańsk.

Wrzucenie do sedesu ściereczek nawilżających może skończyć się źle! Posłuchaj.

Saur Neptun Gdańsk apeluje, by mieszkańcy dbali o kanalizację. Zanim wrzucimy coś do toalety, zastanówmy się dwa razy.

Czego nie można wrzucać do sedesu? Usłyszysz w naszym materiale!

Nie tylko Gdańsk mierzy się z problemem zapychanych toalet. W stolicy na straży odpływów stoi Klozeciak, który w ramach specjalnej kampanii zachęca warszawiaków do rozwiązywania quizów, a przy okazji edukuje o historii i funkcjonowaniu systemu sanitarnego.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE