Świadkowie złapali pijanego kierowcę, który miał prawie 4 promile alkoholu

2022-07-06 13:19
Pruszków. Policjanci rozpoczęli pościg za podejrzanym. Kierowca był kompletnie pijany
Autor: PIXABAY.COM Pruszków. Policjanci rozpoczęli pościg za podejrzanym. Kierowca był kompletnie pijany

Świadkowie złapali i przekazali policji kierowcę, który w Gniazdowie (woj. pomorskie) prowadził auto mają prawie 4 promile alkoholu. 55-latek wsiadł za kierownicę, mimo że był kompletnie pijany i ma cofnięte uprawienia do kierowania.

Oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Gdańskim Karolina Figiel poinformowała, że do zatrzymania pijanego kierowcy doszło w poniedziałek późnym wieczorem w Gniazdowie k. Nowego Dworu Gdańskiego.

"Zgłaszające osoby zauważyły toyotę, której kierowca mógł być pijany. Świadkowie zatrzymali samochód, uniemożliwiając mu dalszą jazdę. Zaraz po otwarciu drzwi od kierującego wyczuli alkohol"

- dodała Figiel.

Po zatrzymaniu mężczyzny wezwano policję. Funkcjonariusze, którzy przybyli na miejsce sprawdzili stan trzeźwości mężczyzny. Okazało się, że 55-letni mieszkaniec powiatu nowodworskiego ma w organizmie blisko 4 promile alkoholu. Wyszło też na jaw, że wobec mężczyzny została wydana decyzja administracyjna, o cofnięciu uprawnień do prowadzenia pojazdów, a jego prawo jazdy jest zatrzymane.

Teraz 55-latek odpowie między innymi za prowadzenie po pijanemu, a także za jazdę autem po cofnięciu uprawnień.

Co Cię wkurza? | Ja się pytam!
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE