Pirat drogowy szaleje w Juracie. Za zakrętem czekała na niego niemiła niespodzianka

i

Autor: Pixabay/ canva

Pirat drogowy szaleje w Juracie. Za zakrętem czekała na niego niemiła niespodzianka [WIDEO]

2022-09-29 14:19

Do sieci trafiło nagranie, na którym widać, jak pirat drogowy łamie przepisy na drodze z Juracie. Szarżujący kierowca miał niemiłą niespodziankę, gdyż za rogiem czekała na niego policja.

To była jazda bez trzymanki. Niebezpieczne zachowanie kierowcy zostało uwiecznione na drodze w Juracie. Materiał z tego nagrania trafił do sieci i z pewnością może być przestrogą dla innych kierowców.

Kierująca fordem osoba postanowiła przeprowadzić manewr wyprzedzania w niedozwolonym miejscu. Zrobiła to tam, gdzie na ulicy była namalowana linia ciągła. Następnie kontynuowała jazdę na swoim pasie ruchu.

Później rozpoczęła manewr na podwójnej linii ciągłej. Brawurowy kierowca nie spodziewał się jednak nadjeżdżającej z naprzeciwka policji, która musiała zwolnić, ponieważ mogłoby dojść do czołowego zdarzenia. Jak widzimy na nagraniu, osoba kierująca autem zatrzymała się do policyjnej kontroli na niedalekim parkingu.

Nie wiadomo, jaką kwotą mandatu został ukarany krnąbrny kierowca, lecz biorąc pod uwagę zasady nowego taryfikatora drogowego, kara nałożona przez policjantów mogła być bardzo wysoka.

Warszawa. Kierowca nie wpuścił do autobusu rowerzystki. "Jest pani młoda, ma pani siłę, żeby jechać na rowerze"