Aniołki

i

Autor: wikipedia.com

Parkingowa samowolka na Aniołkach: Zdaniem radnych dzielnicy, parking kubaturowy mógłby rozwiązać problem

2022-01-25 23:11

Parking kubaturowy ma rozwiązać problem postojowego chaosu na gdańskich Aniołkach. Tak uważają radni dzielnicy, którzy zwrócili się ze swoim pomysłem do władz miasta. Parking mógłby powstać w okolicy szpitala UCK, jednak nie w ścisłym centrum dzielnicy.

Radni dzielnicy Aniołki skarżą się na parkingowy bałagan w ich dzielnicy. -Samochody stają na chodnikach, rozjeżdżają zieleńce i niszczą małą infrastrukturę. Wydaje nam się, że zlokalizowanie takiego parkingu poza centrum dzielnicy, np. w okolicy ul. Nowej Medyków, byłoby wskazane – uważa radna dzielnicy, Monika Mazurowska. Miasto zapowiada, że zajmie się kwestią samowolnego parkowania na Aniołkach. W połowie stycznia odbyło się spotkanie w gdańskim magistracie, podczas którego omawiano m.in. ten problem. Na razie jednak brakuje decyzji o środkach, które miałyby go rozwiązać, a tym bardziej o budowie parkingu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE