"Parawaning" - robisz to źle! To zdjęcie z Mielna obiegło całą Polskę! [FOTO]

2022-07-25 13:24
Parawaning - robisz to źle! To zdjęcie z Milena obiegło całą Polsce! [FOTO]
Autor: twitter.com/pikus_pol

A historii tego ZDJĘCIA i tak nie zrozumiesz - mawia klasyk, nieco przerobiony na potrzeby naszego artykułu. Jak wiemy, parawaning to ciężki kawał chleba. Ale za to jakie daje efekty! Przekonali się o tym sprytni plażowicze z Mielna. To, jak po mistrzowsku zajęli się parawanami na plaży, zachwyca w całej Polsce. Zobacz zdjęcia!

Parawanig to już na Bałtykiem taka nasza mała tradycja. Parawany są jednym z obowiązkowych akcesoriów Polaków wypoczywających nad Morzem Bałtyckim. Służą do odgradzania zajmowanego przez siebie terytorium, które Polacy współdzielą z innymi przedstawicielami swojego gatunku - głosi Nonsesnsopedia. I ciężko się z nią nie zgodzić. Jeśli kiedyś zastanawialiście się nad tym, gdzie jest mistrz tego fachu - został własnie przyłapany! 

W mediach społecznościowych furorę robi zdjęcie ukazujące wczasowiczów nad brzegiem morza w Mielnie. Na fotografii widać, że większość osób rozstawiła już swoje parawany. Uwagę zwraca jednak spora cześć plaży, na której widać ciekawą konstrukcję. 

Plażowicz z Mielna swój kilkunastometrowy parawan najpewniej rozbił między godziną 8 a 10 rano (kilka minut po godzinie 10 zażywał już kąpieli słonecznych) - zaznacza portal Wprost podróże. Jak dodaje, "warto wiedzieć, że Mielno nie jest pod tym względem wyjątkiem. Obserwując kamery online widać wyraźnie, że pierwsze parawany w wielu miejscach rozbijane są już o godzinie 8 rano."

W komentarzach szybko pojawiła sie fala niepochlebnych komentarzy. Internauci zaznaczali głownie, że plaża to nie miejsce na zawłaszczanie sobie tak dużej przestrzeni i odgradzanie się w ten sposób. 

"Niedługo będą tam całe miasteczka ustawiać z tych parawanów" - czytamy. 

Artur Szpilka u Kostyry. Pojednanie, depresja, wiara.
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE