Szukasz własnego M? Tu zamieszkasz bezpiecznie blisko miasta i natury [ZDJĘCIA]

2021-01-11 7:00 hz

Okolice Południowego Gdańska stają się coraz bardziej atrakcyjne i poszukiwane na rynku nieruchomości. Nowe Kowale Plus to propozycja dla osób wkraczających w nowe życie, rodzin z dziećmi oraz każdego, kto pragnie być blisko tętniącego życiem miasta, korzystając z możliwości obcowania z naturą.

Szukasz własnego M, ceniąc jednocześnie miejską energię i spokój natury? Nowe Kowale Plus od dewelopera Budros to propozycja w sam raz dla Ciebie. Osiedle powstające w okolicach Południowego Gdańska łączy uroki zielonych terenów z sąsiedztwem tętniącej życiem metropolii. Takie połączenie jest idealne dla osób wkraczających w dorosłe życie jak i rodzin z dziećmi.

Atrakcje osiedla

Młoda, szybko rozwijająca się dzielnica z kameralną atmosferą i dużą ilością zieleni to odpowiedź na wyzwania współczesnego, szybko rozwijającego się świata. Teren dookoła inwestycji sprzyja:

  • uprawianiu sportów,
  • rodzinnej rekreacji,
  • pieszym wędrówkom na łonie natury.

Komunikacja i dojazdy

Z osiedlem Nowe Kowale Plus przemawia również dobrze zorganizowana komunikacją ze znajdującym się nieopodal wyjazdem na obwodnicę Trójmiasta. Z pobliskich przystanków kursują linie autobusowe, którymi do centrum Gdańska dojedziesz w zaledwie 15 minut.

W sąsiedztwie nowych bloków znajdować się będą żłobki, przedszkola i szkoły (również muzyczna) oraz bogata infrastruktura usługowa: sklepy, restauracje, kluby fitness i korty tenisowe. Stanowi ono zatem idealną propozycję m.in. dla młodych rodzin z dziećmi czy planujących potomstwo.

Lokalizacja osiedla

Kompleks mieszkalny składać się będzie z 4 budynków w średniowysokiej zabudowie z szeroką ofertą mieszkań dwupokojowych. Mieszkania parterowe wyposażone zostaną w ogródki, co stanowić będzie doskonałą atrakcję dla wielbicieli spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Kolejnym atutem inwestycji jest fakt, że nowi właściciele skorzystają z komórki lokatorskie. Poszerzy to tak pożądaną w obecnych czasach, dodatkową przestrzeń. Do ich dyspozycji będą także:

  • podziemny garaż,
  • plac zabaw,
  • przestrzeń relaksacyjna dla rodziców obok placu.

Nowe Kowale Plus zapewnią również swoim mieszkańcom wysoki poziom bezpieczeństwa. Na terenie osiedla funkcjonować będzie całodobowy monitoring oraz duża ilość żywopłotów.

Nowe Kowale Plus – ceny mieszkań

Ile kosztować będą mieszkania na osiedlu Nowe Kowale Plus? Cena, która często stanowi o wyborze miejsca do zamieszkania, jest kolejnym atutem kompleksu. Za m2 mieszkania zapłacimy już bowiem od 6300,00 zł.

Więcej informacji na stronie dewelopera Budros.

Atrykuł sponsorowany