Open’er Festival 2022: Znamy kolejne gwiazdy!

2021-09-29 13:34
Open’er Festival 2022: Znamy kolejne gwiazdy!
Autor: festivalsunited.com

Choć za oknem jesień, to myślami jesteśmy już na wakacjach! Poznaliśmy kolejne gwiazdy, które wystąpią podczas Open'er Festival 2022. Niekwestionowana, globalna supergwiazda wystąpi w piątek, 1 lipca, na Orange Main Stage! Kto to taki?

"Dua Lipa headlinerką Open’era 2022". Taką niesamowitą wiadomość przeczytali dzisiaj wszyscy miłośnicy dobrej muzyki na Facebook'u Open'er Festival:

Dua Lipa jest dziś bezsprzecznie jedną z najważniejszych artystek światowego popu. Jej debiutancki, imienny album (2017), sprzedał się w ponad 6 milionach kopii, a towarzyszące mu single (w tym "IDGAF", "Blow Your Mind [Mwah]" czy "New Rules") w ponad 80 milionach. Natomiast za sprawą “New Rules” stała się najmłodszą artystką z ponad miliardem odsłon na YouTube.

W 2018 roku, jako pierwsza artystka w historii BRIT Awards, otrzymała aż 5 nominacji, zabierając do domu dwie statuetki. Rok później zgarnęła dwie nagrody Grammy w kategoriach Best New Artist oraz Best Dance Recording za nagrany z Silk City kawałek „Electricity”. Jej druga płyta “Future Nostalgia” (2020) dotarła na szczyt w UK, a w pierwszym tygodniu po premierze przekroczyła 290 milionów streamów. Do dziś odsłuchano ją ponad 6 miliardów razy, a kawałki "Don't Start Now", "Physical" czy "Levitating" stały się jednymi z największych hitów 2020 roku.

Dua Lipa zdobyła 3 nagrody Grammy i jest najczęściej słuchaną artystką w Spotify na świecie. I to właśnie ona wystąpi w Gdyni 1 lipca na Orange Main Stage.

Open'er Festival 2022

Open'er Festival 2020 odbędzie się w dniach 29.06-2.07.2022 tradycyjnie na lotnisku Gdynia-Kosakowo. Szczegółowe informacje o biletach oraz regulamin imprezy dostępne są na stronie opener.pl.

Zouzy śpiewają hit Dua Lipy. Występ w Domowym Graniu wbije was w fotel!
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE