Od 1 lipca do końca wakacji do molo w Orłowie można dojechać meleksem!

2021-07-02 10:33
Od 1 lipca do końca wakacji do molo w Orłowie można dojechać meleksem!
Autor: gdynia.pl

Rozpoczęły się wakacje, a wraz z nimi jedną z flagowych atrakcji turystycznych Gdyni czeka oblężenie. Mowa o molo w Orłowie, które w najbliższym czasie będzie licznie i chętnie odwiedzane, deptane, fotografowane, malowane - od teraz to proste i przyjemne.

ZKM Gdynia uruchomiło na początku lipca „Orłowski meleks”. Obsługują ją dwa elektryczne meleksy. Codziennie w godzinach 10.00–20.00, z częstotliwością około 15 minut, kursują one pod samo molo. Pojazdy są ciche, ekologiczne i zabierają na pokład do 13 pasażerów. Co ważne, linia, która liczy 5 przystanków, jest bezpłatna!

To nie tylko okazja do spaceru po depatku, alew także obejrzenia wszystkich miejsca dookoła: klif, Domek Żeromskiego, przystań rybacka, plaża, czy promenada Królowej Marysieńki. Ale by cieszyć się tymi atrakcjami, trzeba się najpierw do nich dostać. Od dziś to łatwe i przyjemne.

„Orłowskiego meleksa” można złapać od 1 lipca do 31 sierpnia. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie ZKM Gdynia.

Najczęstsze błędy przy używaniu klimatyzacji. Czego unikać [SZYBKI PORADNIK] | ESKA XD - Prosto z salonu #26
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE