Nowe mieszkania w Gdańsku – Osiedle Javorova. Sprawdź szczegóły! [WIZUZALIZACJE]

2021-11-22 7:00
Nowe mieszkania w Gdańsku – Osiedle Javorova
Autor: Materiały promocyjne

Jeśli szukacie mieszkania w Gdańsku z dobrą infrastrukturą komunikacyjną i usługową, to powinna Was zainteresować nowa inwestycja Osiedle Javorova. Jest ona zlokalizowana w dzielnicy Jasień, położonej w zachodniej części miasta.

Całość tworzą 2 kameralne budynki, położone w dolince, odgrodzone ekranem akustycznym od ulicy Armii Krajowej. Do centrum Gdańska jest około 7 kilometrów - dostaniecie się do niego w zaledwie 14 minut. Jeśli na co dzień korzystacie z komunikacji miejskiej, z pewnością nie zawiedzie Was rozmieszczenie przystanków w okolicy inwestycji. Do węzła drogowego Obwodnicy Trójmiasta jest 3,5 km. W odległości 2,5 km od osiedla znajduje się przystanek PKM Gdańsk Jasień, posiadający bezpośrednie połączenia do Gdańska Wrzeszcza, Gdańska Osowy, Kartuz i portu lotniczego. Javorova to po prostu dobre miejsce do życia dla każdego.

Nowe mieszkania w Gdańsku – Osiedle Javorova
Autor: Materiały promocyjne

Budynki zostały zaplanowane tak, aby przestrzeń między i wokół nich była przyjazna mieszkańcom i gościom, a wszystkie zastosowane technologie mają służyć wyciszeniu i bezpieczeństwu. Do parkowania samochodów są stanowiska w garażu podziemnym i strefa parkowania na zewnątrz dziedzińca. Na terenie osiedla urządzono bezpieczny plac zabaw dla dzieci. W sprzedaży dostępnych jest łącznie 168 mieszkań o metrażu od 27 do 69 m2 w układach dwu-, trzy- i czteropokojowych, z balkonami, tarasami lub ogródkami przydomowymi. Developer Bravo Developer zadbał również, by budynki były wyposażone w windy, a cała inwestycja wykonana z materiałów wysokiej jakości.

W pobliżu Osiedla Javorova dostępne są tereny zielone, park Przy Orlim Gnieździe oraz zbiornik retencyjny. Kolejnym atutem inwestycji jest bliskość szkoły, przedszkola oraz sklepów i punktów usługowych.

Nowe mieszkania w Gdańsku – Osiedle Javorova
Autor: Materiały promocyjne

Inwestycja Javorova w Gdańsku jest realizowana przez spółkę Bravo Developer, która od 2003 roku prowadzi działalność deweloperską w Kartuzach i Gdańsku. W Biurze sprzedaży dewelopera można uzyskać szczegółowe informacje o ofercie, aktualnych cenach i obowiązujących promocjach. Więcej na www.bravodeveloper.pl lub pod numerem telefonu 693-250-000.

Artykuł sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE