Najgłupsze pytania w "Milionerach". Aż nie do wiary, że o to zapytano! Sprawdź, czy znasz odpowiedź

2022-06-09 9:45
Ile liter to miejsce, w którym plecy tracą szlachetną nazwę?
Autor: facebook.com/najglupszepytaniazmilionerow

Każdy z nas z pewnością zadawał sobie pytanie, jak to jest usiąść w fotelu z popularnego teleturnieju "Milionerzy". Niektóre z pytań są na tyle proste, że aż ciężko uwierzyć, że ktoś je naprawdę zadał. Mamy dla was kilka takich perełek" Uwaga na pytanie numer 3 - jest naprawdę niewiarygodne!

Program "Milionerzy" towarzyszy telewidzom od 1999 roku. W tym czasie główna wygrana padła trzykrotnie, a ostatnio miało to miejsce 14 marca 2019. Zasady są dość proste, należy prawidłowo odpowiedzieć na dwanaście pytań, by wygrać główną nagrodę. Zawodnik ma do dyspozycji podpowiedzi, a w drodze do zwycięstwa może skorzystać z trzech kół ratunkowych: "pytanie do przyjaciela", "pół na pół" i "pytanie do publiczności". 

Pojawiają się jednak takie pytanie, że ciężko uwierzyć, że ktoś je naprawdę zadał. Nie dotyczą one elementarnej wiedzy, zagadnień z dziedziny nauki, tylko... są dziwne. 

Takie też przygotowaliśmy dla was. Przez chwilę możecie poczuć się, jak byście walczyli o główną nagrodę, tylko dostawali same niespotykane pytania, Ostrzegamy, numer trzy zwala z nóg. Do dzieła! Jakby to powiedział Hubert Urbański - "Rozpoczynamy grę o milion złotych!"

Najgłupsze pytania w "Milionerach". Aż nie do wiary, że o to zapytano! Sprawdź, czy znasz odpowiedź

Pytanie 1 z 6
Jaki błąd ortograficzny popałenił w księdze kondolencyjnej prezydent Bronisław Komorowski w 2011 r.?
Milionerzy
Pieniądze to nie wszystko. Hanna Gronkiewicz-Waltz
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE