You Tuber Mr Kryha i najdroższa pizza w Polsce

i

Autor: You Tube/MrKryha You Tuber Mr Kryha i najdroższa pizza w Polsce

Najdroższa pizza jest do kupienia na Pomorzu. Znany youtuber zapłacił za nią prawie 800 zł!

2023-03-28 10:07

Pizza za taką kwotę musi być ze złota? Prawie! Jest na niej jadalne złoto i kilka innych ekskluzywnych dodatków. Całość wygląda...jakby była spalona. Eksperyment z tak drogą pizzą przygotował youtuber Mr Kryha oraz jeden z lokali na Pomorzu.

Mr Kryha na swoim kanale publikuje filmy, na których próbuje nowości i ciekawostki kulinarne. Ostatnio testował walentynkowe hot dogi z żabki i najdroższą pizzę w Polsce. Jego kanał śledzi ponad pół miliona internautów. Zamówiona przez niego pizza została przygotowana w restauracji Casa di Paolo w Redzie (powiat wejherowski).

Najdroższa pizza w Polsce

W czym tkwi cena tego dania? Nie jest to pozycja podawana u znanego na cały świat kucharza, nie zjemy jej w restauracji z wyjątkowym widokiem czy innymi wymyślnymi atrakcjami. Dokładnie 799 zł to wartość jaką dają pizzy składniki!

Kawior z jesiotra syberyjskiego, homar gotowany w białym winie, czarna trufla świeżo starta i całość okraszona jadalnym złotem

 - mówi w nagraniu MrKryha.

Najdroższa pizza podawana jest na zabarwionym czarnym barwnikiem cieście - dlatego wygląda na nieco przypaloną. To jednak tylko kolor wynikający z dodanego barwnika. Idealnie wypieczona w piecu opalanym drewnem została zjedzona na wizji. Taką pizzę w Małym Trójmieście Kaszubskim zjemy tylko na specjalne zamówienie.

Miała być kulinarna ciekawostka na dzień pizzy, a zrobił się mega viral. Jesteśmy lekko zaskoczeni. Oczywiście dalej pieczemy nasze klasyczne pizze w dobrych cenach

- tak eksperyment komentuje Pizzaria Casa di Paolo z Redy.

Yuutuber swoją kulinarną podróż po kilku pochwałach zakończył wyznaniem: "całokształt - ciekawostka kulinarna. Ale moim faworytem jest taka piękna buffalina".

Jak powstaje mistrzowska pizza? Wojciech Madyś | Tak trzeba żyć #21 Eska Rock
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE