Nagranie Ukrainki z Gdyni hitem sieci! To tu na porządku dziennym

i

Autor: Tik Tok/@aurika_190317

Nagranie Ukrainki w Gdyni hitem sieci! "To tu na porządku dziennym"

2023-04-14 14:39

Film z Bulwaru Nadmorskiego w Gdyni robi niemała furorę na TikToku, choć mieszkańcy Trójmiasta nie wydają się być zbyt zaskoczeni. Ukrainka nagrała... dzika, który jak gdyby nigdy nic, siedzi sobie z ludźmi na ławce.

Dla mieszkańców Trójmiasta dzień jak co dzień - dziki! Są wszędzie, na ulicach, klatkach schodowych, pod sklepami. I choć dla wielu to normalna sprawa, takie zwierzę w mieście wciąż budzi uzasadnianą sensację. 

Nagranie Ukrainki trafiło do sieci i zraz potem "posypały się" polubienia i komentarze. Na nagranym wideo widzimy jak do siedzącej pracy na gdyńskim bulwarze podchodzi, dość śmiało, dzik. Okazuje się, że w tobie mężczyzny widocznym na nagraniu musiała być jakaś smakowita przekąska, bo wierzę nie zastanawiając się długo - wskoczyło na ławkę! 

Jak twierdzą internauci, to nic nadzwyczajnego. Problem dzików w mieście znany jest od dawna. Dziki to już stali goście na terenach zurbanizowanych. Liczba interwencji podejmowanych przez służby miejskie, w związku z ich obecnością w mieście, stale rośnie.

Zwierzęta zwabione możliwością łatwego znalezienia posiłku i wyrzuconymi resztkami jedzenia, wychodzą z lasu i podchodzą w okolice osiedli mieszkaniowych i ludzkich domostw. Co zrobić, kiedy spotkamy dzika na swojej drodze? Jak się zachować i do kogo się zgłosić? Najważniejsze to zachować spokój. A żeby dziki zniechęcić do spacerów przy naszych domach, należy pamiętać, aby ich nie dokarmiać, nie wykładać jedzenia luzem i zamykać wiaty śmietnikowe.

Test czeskich knedlików. Cena zwala z nóg
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE