Mikołaj wpadł do gdańskiego zoo. Dużo uciechy z prezentów miały szympansy

2022-12-06 13:24
Mikołaj wpadł do Gdańskiego ZOO. Dużo uciechy z prezentów miały szympansy
Autor: gdansk.pl

Zwierzęta nie dzieci, nie muszą czyścić żadnych butów, aby dostać prezent z okazji dnia świętego Mikołaja. Podopieczni Gdańskiego Ogrodu Zoologicznego otrzymali we wtorek, 6 grudnia, specjalne podarunki. Pojawił się przeuroczy film, na którym wielbłądy, papugi, orangutany i szympansy sprawdzają, co znajduje się w ich mikołajkowych paczkach.

Na Świętego Mikołaja czekały dziś nie tylko wszystkie dzieci, ale i zwierzęta z Gdańskiego Ogrodu Zoologicznego. Jak możemy się tylko domyślać po ilości i wielkości prezentów - były grzeczne! Jak zaznaczają w gdańskim ZOO, Dużo uciechy z prezentów miały szympansy.

Warto pamiętać, że Gdański Ogród Zoologiczny jest czynny cały rok, we wszystkie dni tygodnia. W grudniu zoo otwarte jest w godzinach 9.00-14.00.

Papugi i szympansy bardzo szybko rozprawiły się ze swoimi podarunkami, orangutany natomiast bardzo dokładnie oglądały i smakowały wszystko, co znalazły w swoich kartonikach

- czytamy. 

Zobacz film, na którym wielbłądy, papugi, orangutany i szympansy sprawdzają, co znajduje się w ich mikołajkowych paczkach. Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia gdańskie zoo zaprasza wszystkich zwiedzających do wyjątkowej wizyty w Małym Zoo.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE