Mężczyzna podpalił się na stacji benzynowej w Gdańsku Oliwie! Jego stan lekarze określają jako ciężki

2021-03-21 6:49

Na stacji benzynowej przy al. Grunwaldzkiej w Gdańsku Oliwie w sobotę, 20.03.2021 r. wieczorem podpalił się mężczyzna. Został zabrany do szpitala. Okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

O sprawie jako pierwsi poinformowali czytelnicy portalu trojmiasto.pl. Policja otrzymała zgłoszenie o zdarzeniu w sobotę, 20 marca tuż przed godziną 20:00.

W rozmowie z portalem oficer prasowa Komendanta Miejskiego Policji w Gdańsku nadkom. Magdalena Ciska przekazała, że mężczyzna przyszedł na stację, nalał benzynę do przedmiotu przypominającego kanister, a następnie oblał się nią i podpalił.

– Mężczyzna został przewieziony do szpitala. Na miejscu zdarzenia pracują policjanci prewencji i kryminalni, technik kryminalistyki zabezpiecza ślady. Policjanci przesłuchują świadków i analizują zapisy monitoringu. Wszystkie okoliczności tej sprawy są przez nas sprawdzane – dodała nadkom. Ciska.

Jak ustalili dziennikarze portalu, mężczyzna żyje, ale jego stan lekarze określają jako ciężki. (PAP)

Oblał partnerkę spirytusem i podpalił
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE