Lechia Gdańsk szykuje Szlachetną Paczkę. Nie zabrakło biało-zielonych akcentów

2022-11-30 10:42
Lechia Gdańsk Szlachetna Paczka
Autor: Dominika Bakura

Laptop, zabawki, pościele i środki czystości. To i znacznie więcej znalazło się w prezentach, jakie Lechia Gdańsk przygotowała dla jednej z rodzin w ramach akcji Szlachetna Paczka. Upominki wraz z wolontariuszami zapakowali piłkarze. Wszyscy zadbali o wiele biało-zielonych akcentów.

- Biało-zielone opakowania nie są przypadkowe. Do tego w środku rodzina znajdzie wiele naszych klubowych akcentów. Myślę, że będą mile zaskoczeni, gdy się dowiedzą, kto dla nich przygotowywał paczkę - mówi jeden z piłkarzy Lechii Gdańsk.

Do prezentu została dołączona także wyjątkowa koszulka z podpisami wszystkich zawodników.

- Jest to koszulka, w której zagraliśmy najwięcej meczów w tej rundzie rozgrywkowej - mówi Maciej Markowski, rzecznik zespołu.

Rodzina, do której trafią dary przygotowane przez klub mieszka na Przymorzu. Wśród trójki dzieci, jedno jest niepełnosprawne.

- Jest to rodzina, która najbardziej odczuła efekt szalejącej inflacji. Mając trójkę dzieci, w tym jedno niepełnosprawne, ciężko jest spiąć domowy budżet. Mamy nadzieję, że te prezenty będą początkiem czegoś dobrego - dodaje Marcin Mielnicki, lider Szlachetnej Paczki z Gdańska.

Paczki do potrzebujących rodzin trafią w tzw. „Weekend Cudów”. Ten odbędzie się w tym roku 10 i 11 grudnia. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE